Wpis z mikrobloga

@mleko23: Swoją droga taka ciekawostka a propos anglojęzycznych wstawek w tekście. Wybitny w późniejszym okresie pisarz, Stendhal, w swoich egotycznych i często bufonowatych dziennikach z okresu wojen napoleońskich zamieszczał mnóstwo angielskich i włoskich wtrętów, pal licho jeżeli były to cytaty z Szekspira czy Dantego, zwykle jednak dane zapisy wyglądały tak jak poniżej.
Moskwa, 30 września 1812
"Ponieważ od 6 dni mam gorączkę, książki mnie nudzą i nuda zmusza mnie do wyciągnięcia
@mleko23: Szybka translacja;

Przypominam, że osoby niebinarne nie muszą być androgeniczne (wykazujące cechy obu płci jeśli chodzi o wygląd, zachowania czy pozycję w społeczeństwie). Bycie niebinarnym przychodzi w wielu kształtach i rozmiarach. Możesz lubić swoje cycki i być kobieca i w tym samym czasie być niebnarna - i nie tylko osoby mające 'kobieta' w dowodzie (afab = assigned female at birth) są niebinarne - i jako osoba niebinarna nie musisz używać
@dropper Ale Miras, nie ma co się wstydzić tolerancyjnych poglądów, tym bardziej, jeśli jesteś świadom, dlaczego takie posiadasz. W ogóle nie zgrywałbym tego z julkowym #!$%@? half polski, pół english czy jakoś tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam poglądy lewicowe ale nic nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ten post kojarzy mi się z grupkami pisowskimi lub z katolickimi wysrywami ani tego ani tego nie zrozumiesz XDDD
Zastanawia mnie czy te puste dzieciaki na maturze też będą pisać w jakichś durnowatych wymyslonych formach osobowych przez co masowo obleją maturę za 2-3 lata i będzie wysyp debili w społeczeństwie xD