Wpis z mikrobloga

Wyrównanie za prąd (edit. Za rok) na 2000 zł XD W całej wsi ludzie narzekają, że dostali po 1200 zł jak nie więcej wyrównania. Listonosz dzisiaj to zapierdzielał tak szybko jak nigdy roznosząc te rachunki. Miesięcznie około 300 zł za prąd się u mnie płaci i nigdy takiego wyrównania nie było (najwięcej to było chyba ze 100 zł jak ojca pytałem). Dziękuję pan PiS za dalsze odbieranie chęci do życia () #bekazpisu #podatki #prad #pis #polska
A mówili w #tvpis że tego nie odczujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chlebek_Pyszny - Wyrównanie za prąd (edit. Za rok) na 2000 zł XD W całej wsi ludzie n...

źródło: comment_1619700876vhECn1RSFvWpBL98KjqqOW.jpg

Pobierz
  • 20
@Ithilnaur: ja wiem, że za rok, ale w jakichś tam statystykach było, że 30 % albo więcej Polaków (nie pamiętam, ale znaczny procent) nie ma żadnych oszczędności. Jak pomyślę, że Ci ludzie w najlepszym wypadku dostają 3 k na rękę, a tu przychodzi rachunek na 2 k ( ͡° ͜ʖ ͡°) do zapłacenia w ciągu 5 dni xD to ja nie wiem jak Ci ludzie to zapłacą.
@Chlebek_Pyszny

Odwołanie. Też place koło 300zl co 2 miesiące, później przyszło wyrównanie 2500. Reklamacja i cyk, zrobiło się 1000.

Dwa lata temu najlepsza sytuacja ,jak płaciliśmy 300 co 2 miesiące i wyrównanie 3500, chcieliśmy w reklamacje, ale był wyjazd za granicę i 2 tygodnie minęło i reklamacji nie przyjęli xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chlebek_Pyszny: to jest jakieś 3500 kWh. To moje zużycie przez 2 lata. Coś jest nie tak Mirku. Chyba że ogrzewasz dom prądem. Sprawdź odczyt licznika z tym co jest na fakturze. Odczytuj licznik co miesiąc i kontroluj zużycie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobman: w sumie po to są liczniki i wyraźnie widać jakie zużycie. Ja ostatnio mam rachunki ok 220zł/mies i jestem świadom, że tyle zużywam.
Za gaz mam szacunkowe i przez ok 3 lata już się ustabilizowało zużycie/szacunek więc dopłat praktycznie nie ma.