Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  (Chyba) normik 37 lvl here. Zaczynałem biegać dokładnie 26 marca po lockdownowej przerwie. Wcześniej była wyłącznie bieżnia raz-dwa w tygodniu która na maksa mnie nudziła i robiłem to bardziej z poczucia obowiązku. Bez żadnej diety i przez dwa miesiące zszedłem ze 105 do około 101. Czemu bieżnia? Wstydziłem się wyjść ubrany w te idiotycznie jaskrawe buty po prostu na zewnątrz. Wstydziłem się bycia biegającym grubasem po osiedlu i okolicach. Moja Ex już różowa namawiała mnie na wspólne bieganie, ale ona była super fit i zwyczajnie tło mi głupio przy niej sie poruszać.

  W lockdownie wróciłem do swojej haniebnej wagi 107 kg przy 190 cm. Gdy kolejny raz przedłużali zamknięcie silek stwierdziłem chuj, ide do lasu bo już ze sobą nie wytrzymam. Pierwszy bieg to było jakieś 5 km w 45 minut i myślałem, ze umrę. Wybrałem zupełnie przypadkiem las gdzie akurat jest dość hardkorowo bo są dość duże spadki i podejścia. Dobrałem jeszcze dwójkę przyjaciół z którymi na początku biegaliśmy regularnie. Dało to dużo motywacji i wsparcia. Po miesiącu mój dawny znajomy zaczął mnie i kumpla trenować siłowo w garazu.
  Po trzech miesiącach postanowiłem spróbować na płaskim i sam jestem w szoku. Nie wiem czy to dobry wynik, ale dla mnie jest to życiowy rekord.
  Dzisiaj ważę 90,6 kg ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ i nigdy nie czułem się tak dobrze. Nagle znajome zaczynaja mi sypać swoimi wolnymi koleżankami jak z rękawa co daje super miłe uczucie. Pijcie ze mno kompot mireczki!
  #bieganie #biegajzwykopem #odchudzanie #mirkokoksy #mirkowyzwanie
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (129)

 • odpowiedzi (54)

 • avatar

  Cześć, Mirasy, czas na kolejne piłkarskie #rozdajo. Tym razem na trochę innych zasadach, aby wystarczyło dla każdego i nie rozeszło się na samym Pepperze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Mamy dla Was #rozdajo 3000 (tak, trzech tysięcy!) kodów na 4-dniowy pakiet premium Starter Plus. Mając pakiet premium obejrzycie u nas transmisje meczy w jakości Full HD i BEZ DODATKOWYCH REKLAM. Możecie oglądać na telewizorze (Android TV, Samsung Smart TV, LG webOS), komputerze lub smartfonie i tablecie (Android, iOS).

  Zasady:
  - Zaplusuj ten wpis, a my prześlemy Ci kod w wiadomości prywatnej
  - Rozdajo trwa do godz 17:00 dziś lub do wyczerpania zapasów (mamy 3000 kodów)
  - Zielonki nie biorą udziału
  - Kody można aktywować do 30.06, do 23:59:59
  - Cierpliwości: będzie to u nas wysyłała jedna osoba, ale gwarantujemy, że każdy plusujący na pewno jeszcze dziś otrzyma kodzik

  Jak wykorzystać kod na Pakiet Starter PLUS?
  1. Załóż konto w WP Pilot i zaloguj się w serwisie https://pilot.wp.pl/
  2. Wejdź na stronę pakietu Starter PLUS https://pilot.wp.pl/oferta/22/
  3. Zjedź na dół strony i wybierz opcję "Dodaj kod promocyjny"
  4. Wpisz kod i zatwierdź płatność
  5. Gotowe! Możesz oglądać na naszej stronie lub ściągnąć jedną z aplikacji: na smartfony i tablety (Android, iOS), telewizory (Android TV, Samsung Smart TV, LG webOS)

  **Co jeśli nie uda Ci się zdobyć kodu?*
  *Nie szkodzi - wbijaj na https://pilot.wp.pl/oferta/ i wybierz taki pakiet, jaki Ci odpowiada.

  PS. U nas możesz też oglądać całkowicie za darmo, bez pakietu, ale z dodatkowymi reklamami i w słabszej jakości.

  #mecz #stream #streaming #euro #pilkanozna #rozdajo #wppilot #androidtv #cebuladeals
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)