Wpis z mikrobloga

@Gandezz niektórym będzie wiecznie źle. Jak wydasz na piwo craftowe to będą z Ciebie cisnąć, że za drogo. Jak sobie kupisz 24 desperadosy czy Heinekeny o połowę taniej to będą cisnąć, że się zabijasz o piwo. Najlepsze, że sam @normalswedishname ma pewnie w chacie teraz zapas.
@Gandezz ja sobie kulturalnie pół godziny temu poszedłem, z nikim się nie bilem, nikomu nie wyrywałem, a i tak źle bo skorzystałem z promocji. Zaoszczędziłem parę groszy zaraz kupię kwiatki swojej kobiecie i w majówkę jakąś FIFA albo UFC że znajomymi. Same plusy.
@GutEK89: *sama. A nie, nie mam, jestem abstynentką to po pierwsze, a po drugie chodzi o to w jaki sposób to wygląda, zapasy jak na wojnę, kolejki że biedne kasjerki nie wyrabiają z liczeniem tych browców, przepychanki, fruwające kartony pod biedronką, wychlać tyle tego wszystkiego w majówkę to pożal się boże, a "kupiłem na rok" - nie uwierzę.
@GutEK89: *sama. A nie, nie mam, jestem abstynentką to po pierwsze, a po drugie chodzi o to w jaki sposób to wygląda, zapasy jak na wojnę, kolejki że biedne kasjerki nie wyrabiają z liczeniem tych browców, przepychanki, fruwające kartony pod biedronką, wychlać tyle tego wszystkiego w majówkę to pożal się boże, a "kupiłem na rok" - nie uwierzę.


Co to?