Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathouse88: znając życie po prostu bardziej się opłaciło serwisowi to zrobić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) to że ty nie płacisz za tą usługę nie znaczy że nie płaci za nia kto inny.
Jak ja a szanuję te akcje serwisowe ʕʔ


@Mathouse88: Nie zrobili bo cie lubią tylko bo musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

afera z zacinającą się klawiaturą


Śmieje się w MBP 2015
@cherrz: @Opipramoli_dihydrochloridum: W moim ośmioletnim zużyła się bateria. I zlazła naklejka corei5, dołożyłam ramu, dokupiłam dyski SSD do zatoczki i na eSATA, stację dokującą, hula do dziś świetnie. Co prawda wtedy kosztował tyle co makbuk, ale co tam, płaciłam za jakość, nie logo ¯\_(ツ)_/¯
@xandra: taki MacBook to jeszcze dzieciom posłuży, to jest jakość jakiej nigdy nie doświadczyłaś, tylko wypuścili #!$%@? z tą klawiaturą, ale już ją zmienili bo syf taki, że program napraw uruchomili i masz 4 lata od zakupu
@Mathouse88: Ja nie szanuje, dałeś się przekupić nowymi częściami ale nadal wadliwymi.

Uczciwie powinieneś dostać nowszy model laptopa pozbawiony wady konstrukcyjnej.

Apple pozbyło się starych wadliwych części z magazynu a Ty się cieszysz.

To tak jak wymienić wadliwą skrzynie w programie naprawczym samochodu na nową wadliwą.
znając życie po prostu bardziej się opłaciło serwisowi to zrobić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) to że ty nie płacisz za tą usługę nie znaczy że nie płaci za nia kto inny.


@archi3: dla mnie i serwisu win-win, apple traci ale te kilka tysięcy ich nie zbawi, w końcu kilkaset miliardów gotówki na