Wpis z mikrobloga

@inny_89: mają wysoką marżę, ale poza tym to są bardzo dobre klawiatury. Jednak jeśli masz trochę czasu i smykałkę do lutowania (chociaż można i bez) to możesz samemu zbudować taką klawiaturę trochę niższym kosztem.
mają wysoką marżę, ale poza tym to są bardzo dobre klawiatury. Jednak jeśli masz trochę czasu i smykałkę do lutowania (chociaż można i bez) to możesz samemu zbudować taką klawiaturę trochę niższym kosztem.


@Hauleth: Na taki komentarz przyjacielu liczyłem.
Masz może jakieś dobre źródła, żeby poczytać sobie jak podejść do takiego projektu?
@Hauleth: Ta co ją wrzuciłeś na screenie jest mega :D

Wlasnie najbardziej teraz to chciałbym spróbować coś sklecić swojego.

Wybacz jeśli mój opis będzie mało dokładny ale najzwyczajniej w świecie się nie znam. WIem za to co chciałbym osiagnąć.

1. Chciałbym zrobić klawiaturę włąśnie w stylu ErgoDash o właśnie FalbaTech. W załączniku zdjęcie.
Czyli zalezy mi na budowie "rozłącznej" z podułem na każdą z dłoni.
2. Zależy mi na cichych switchach,
źródło: comment_1619803466PL832BfYQFWmUYgqdOwYT2.jpg
@inny_89: masz tutaj PCB i instrukcję składania. PCB możesz zamówić z Chin (nie jest aż takie drogie) lub poszukać sprzedawców już gotowych. Ew. możesz wybrać dowolne inne PCB open hardware.

Szukasz przełączników tactile, najcześciej spotykane to "brązowe", ale jest całe mnóstwo innych do wyboru, np. ja mam Outemu Sky oraz Outemu Purple ICE i sobie chwalę oba.

Co rozumiesz przez "skok" - drogę do aktywacji czy drogę "do dna".
@inny_89: masz tutaj PCB i instrukcję składania. PCB możesz zamówić z Chin (nie jest aż takie drogie) lub poszukać sprzedawców już gotowych. Ew. możesz wybrać dowolne inne PCB open hardware.


Szukasz przełączników tactile, najcześciej spotykane to "brązowe", ale jest całe mnóstwo innych do wyboru, np. ja mam Outemu Sky oraz Outemu Purple ICE i sobie chwalę oba.

Co rozumiesz przez "skok" - drogę do aktywacji czy drogę "do dna". W przełącznikach