Wpis z mikrobloga

@damianooo5: Ty sobie Damian wyobraź umiarkowanie ładną dziewczynę przesiąkniętą oazowymi klimatami, nadal z wianuszkiem, którą masz na chacie od 2 tygodni i która od 7:30 chodzi za tobą krok w krok i ci przytakuje. Chce jeść to co ty, pić to co ty pijesz, a jeśli nie pijesz, to nosi za tobą kubek. I tak dzień w dzień, godzina za godziną. Kiedy zaczniesz być złośliwy?
Ty sobie Damian wyobraź umiarkowanie ładną dziewczynę przesiąkniętą oazowymi klimatami, nadal z wianuszkiem, którą masz na chacie od 2 tygodni i która od 7:30 chodzi za tobą krok w krok i ci przytakuje. Chce jeść to co ty, pić to co ty pijesz, a jeśli nie pijesz, to nosi za tobą kubek. I tak dzień w dzień, godzina za godziną. Kiedy zaczniesz być złośliwy?


@caramilla: Nie realne jest takie małżeństwo... nie
@r5678: Po pierwsze - występuje, Laura mówiła w setce, że Maciej za nią chodzi po domu, gdzie ona tam on. Teraz przy śniadaniu widzieliśmy, jak snuje się za nią z tym kubkiem. Jej reakcje są przesadzone, za mocne, bo ma jego namolności po kokardę. Maciek to taki typ, który "czuje że ma szansę" i nie odkleja się, żeby tej szansy nie przegapić.
Myślę, że oni są po niejednej rozmowie o granicach.
@caramilla: a to przepraszam, nie zwróciłem uwagi że to tag jakiegoś programu, tylko wpisałem sobie związki i przewijałem...

Nie oglądam tego programu ale słyszałem o nim, kawałek chyba kiedyś widziałem u kogoś i uważam że to jest jakiś absurd że ludzie się nie znają i biorą ślub.. to jest tak absurdalne że ciężko mi w to uwierzyć. To też trochę zmienia postać rzeczy bo gość pewnie jest #!$%@? w niej i