Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wesoly_kostek: polecam jednak anulować przez telefon bo jest spore prawdopodobieństwo że możesz stracić 2 terminy bo dość szybko przepadają jak ktoś kliknie
Możesz korzystać z tego https://szczepienia.github.io/ ale to tylko wskazówka nie zawsze się zgadza. Mi się udało przez tel przerejestrować o ponad tydzień i już jestem po szczepieniu ( miałem na pojutrze od rejestracji)
@wesoly_kostek ja anulowalem jak zobaczyłem na stronce że coś rzucili nowego w okolicy. Następnie odswiezalem przez jakieś pół godziny stronę i w końcu ustrzeliłem termin na kolejny dzień 10km od miejsca zamieszkania (pfizer). Także niekoniecznie nawet trzeba dzwonić.
@wesoly_kostek: Najlepiej próbuj przez infolinię. Wybierasz sobie od razu szczepionkę i miasto/województwo, w którym konsultant szuka Ci terminu, bez zwalniania tego pierwotnego. Ja zadzwoniłam wczoraj i ustawiłam swojego chłopaka jeszcze na ten sam dzień na Modernę, chociaż pierwotny termin miał 8 maja. Plus warto próbować codziennie, bo jeszcze w czwartek w całym województwie nie było żadnej mRNA dostępnej.