Wpis z mikrobloga

Najbardziej bym chciał aby ten squirt nigdy sie nie wydarzył, okazało się, że melviny i cytadele wyszły z shortów, a małpy biją pianę o spółkę której akcje powinny kosztować w okolicy 30 dolarów. Nie mogę znieść myśli, że Rabusek ze swoją uśmiechniętą mordą 12 miesięcy w roku w czapce mikołaja, mógłby zostać bogaty. Normalnie skręca mnie na samą myśl, pomijając fakt, że sam bym na tym zyskał.
#gme
  • 8
To jest najciekawszy post od początku GME. Angil230 (zakładam, że liczba to twoje akcje GME), dziękuje ci za ten wpis. Środowisko GME wkurza nas jak każda sekta. Tak samo jest z kibicami, fankami seriali itd. Liczę na squirt bo chcę być bogaty. Jeśli inni tez zarobią to trudno, są teraz bogatsi ludzie i nic mi się nie dzieje. Opuszczę najwyżej wykop, żeby nie widzieć szczęścia innych.
@Angil230: W sumie jak sobie pomyśleć co hajs robi z ludźmi i to że zarobić mógłby ktoś kto za dużo kasy mieć nie powinien to jednak coś w tym jest. P.s nie mam na myśli akurat Rabuska bo go nie znam.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@myidioci: szczęście zawsze jest względne. Jakbym powiedział murzynowi z Afryki który mieszka w chatce z błota, a że może spać w wygodnym łóżku, mieć wodę w kranie, prąd w gniazdku, że może iść do sklepu i kupić sobie tyle jedzenia, że wymiotuje to chyba skakałby ze szczęścia bo w jego wiosce nikt tak nie ma.