Wpis z mikrobloga

siema mirki, gram sobie w darksouls 3 wreszcie po 5 latach od zakupu, mam 88lvl na str buildzie moje staty to
22 vigor
10att
17end
30vit
50str
18dex reszta po 10

biegam w blakc knight armorze z hevy gs-em + 10, jak dalej progresowac postax pod glownie pve i coop przedemna ringed city i ta lokacja ze smokami potem last boss i ng+

powonienem teraz isc w jakies miracle/pyromancy/sorcerery czy w vita i vigor nie mam pojecia a nie chce robić postaci od nowa jak cos spierdziele xD

#darksouls #darksouls3 #gry #ps4 #pytaniedoeksperta
  • 9
@Sweet_acc_pr0sa: Możesz resetować staty u rosarii. Idź w to co chcesz, chcesz się pobawić w magię to leć w magię, chcesz być bardziej tankiem z #!$%@? to dobijaj sile do 60 i reszta w wytrzymałość i hp.
Są również kalkulatory online w których możesz posprawdzać jak wyglądają buildy na papierze.
@Sweet_acc_pr0sa
@OttoVonAnus

Dokladnie jak kolega pisze, nie trzymaj sie super hiper ultra heavy power great sworda bo ma najwieksza cyferke przy obrazeniach, masa osob popelnia ten blad i nie mysla o czasie ataku, staminie itp

Mala bron uderzy szybciej, zabierze mniej wytrzymalosci itp 1 atak albo unik wiecej potrafi dac wiecej niz gole obrazenia na jakims kolosie ktorym zamach trwa 15 minut
@3mortis: generalnie poza gaelem i smokiem na ringed city gs sprawdzal sie najlepiej, dopiero przy gaelu zmienilem na havel shielda i drake greatsworda bo jednak gael ma zaduzo zycia wiec lecialem na poison buildup

jednak taktyka "zabic zanim zabije ciebie" jest dla mnie najlepsza, czytalem ze wiele osob mialo problem z deacons of the deep czy dancerem, a ja poprostu przebijalem zmaxowanym gsem ich poise xD
@Sweet_acc_pr0sa: nie mowie ze sie gs nie sprawdza, ale wiele osob "blokuje" sie na 1 broni/buildzie ktory gdzies im zaskoczyl na poczatku itp

tak jak kolega wyzej pisal, wszystkim da sie gre przejsc i wiekszosc broni jest zdatna zeby tym grac, ma swoje plusy, minusy, rzeczy do ktorych trzeba sie przyzwyczaic itp ale duzo osob ktore widzialem mialo wlasnie podejscie w stylu:

- too ma 485 dmg a to tyko 200