Wpis z mikrobloga

@KarmazynowyHefalump: brak języka polskiego podwyższa próg wejścia do gry szczególnie, że to jest gra, w której musisz znać język, aby w nią zagrać. A nawet jeśli ktoś zna jęz. angielski na tyle, aby umieć grać w grę to nie znaczy, że będzie mógł zrozumieć tekst jaki jest w eventach, więc spada zadowolenie z "fabuły" gry. Co ciekawe HoI4 i Stellaris mają spolszczenie
@KarmazynowyHefalump: To że gra ma tłumaczenie kiedyś było wielką zaletą gry, pamiętam że jako młody gówniarz nie mogłem nawet śnić o tym by tego wymagać a co dopiero pluć na twórców jak nie dali języku cebuli( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dzięki temu jednak dobrze skumałem angielski i dzisiaj kiedy więcej rzeczy jest tłumaczonych złapałem się na tym że zapominam pewnych słówek i ogólnie czytanie i czucie angola się
@guest:
Jak najbardziej można się dowalić do braku języka polskiego (i wielu innych rzeczy z polityki wydawniczej tego studia np mnóstwo DLC), ale nie powinno to mieć wpływu na ocenę samej rozgrywki. Po prostu nie oceniasz wtedy gry, bo nie jesteś w stanie zagrać.
To trochę jakbyś napisał że lexusy to kijowe samochody bo nie masz prawa jazdy i nie można ich kupić w lokalnym komisie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AvantaR: Nie mam zamiaru komuś narzucać w jaki sposób ma oceniać gry, jest to jego własna opinia do której ma prawo, a to czy ma sens czy nie już mnie nie interesuje. To tylko głupia opinia z internetu czym się tu przejmować xD?

W gruncie rzeczy gdyby tak na to patrzeć to większość oceń na steam jest do wyrzucenia, zarówno pozytywnych i negatywnych ¯\_(ツ)_/¯