Wpis z mikrobloga

@vieniasn: @Niles: nie ma czegoś takiego jak tanie poważne podnoszenie mocy w n/a, nawet u Coobcia tego nie grali

Da się trochę ugrać w tych silnikach, ale jak to ma być męskie #!$%@? boostu, albo mocne n/a na tor i zabawa w stroker - to nie ma tanio. To nie #bmw z N54 gdzie wrzuca się program i parę pierdół i już wbijamy w okolice 4xx na kołach. W Zetce
podoba mi się bardzo, ale za 15 letnie auto dalbym max 30k. Dwukrotność tej ceny to w mojej opinii przesada( ͡° ͜ʖ ͡°)


@derigen90: rynek kształtuje ceny. Zresztą za europejskie ekwiwalenty wcale mniej byś nie zapłacił

No chyba że za ekwiwalent uznałbyś mondeo w dieslu po cipie, to wtedy tak jest szansa kupić 15 latka do 30k
@Atreyu: bez przesady, 15 letnie budżetowe klasy chodzą w granicach 10-15k( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo, że nie wrzucam tu wszystkich do jednego worka, ale Mondeo za 30k z 2006 to złotem byłby wyszydzany ( ͡° ͜ʖ ͡°) wartość większości samochodów leci strasznie na ryj. W ostatnich latach zauważyć można baaardzo znaczący wzrost popularności golfów 4 i starych audic a3. Choćby mi za to
bez przesady, 15 letnie budżetowe klasy chodzą w granicach 10-15k( ͡° ͜ʖ ͡°)


@derigen90: ale Zetki to nie są budżetowe auta klasy Golfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patrz alternatywy Z: coupe, rwd, okolice 300 koni. Niewiele takich aut i żadnych za 15k

W tej kategorii można szukać np. e92, ale ładne 335i to bliżej 70k, a za 30-40k stoją głównie śmietniki

Możesz kupić
podoba mi się bardzo, ale za 15 letnie auto dalbym max 30k. Dwukrotność tej ceny to w mojej opinii przesada( ͡° ͜ʖ ͡°)


@derigen90: problem w tym, że sprzedawcy tak nie uważają (chyba że mają gówno), a wystarczająco dużo kupujących się z nimi zgadza. Sorry, ale taki jest rynek, tańszych alternatyw zbytnio nie ma.
Mnie to też jakoś bardzo nie cieszy, bo za pieniądze które trzeba wydać
@derigen90 w tej kwocie ze sportowych coupe japońskich to spokojnie za 40-60k możesz mieć toyota gt86 lub Subaru BRZ (trochę drożej) według mnie samochody wyglądające znacznie lepiej, znacznie nowsze 2012-2015, tył napęd. Ale jak ktoś chce starego złoma za kwotę nowego to proszę bardzo według mnie samochód nie warty swojej ceny na pewno o 30k za dużo. To nie stara supra by cena miała wytłumaczenie
To nie stara supra by cena miała wytłumaczenie


@lubiep: no nie to żeby to była bezpośrednia kontynuacja serii Z-car, od 2007 roku 313KM (w rzeczywistości okolice 305) z 3.5-litrowego V6 kręcącego się do 7.5k., RWD, z przyzwoitym wykończeniem i wyposażeniem (poza biedawersjami z USA, które w po sprowadzeniu do Europy kosztują znacznie mniej niz wersję EU) i sporą ilością ciekawych rozwiązań technicznych... No i osiągi ma to porównywalne albo i lepsze
toyota gt86 lub Subaru BRZ (trochę drożej) według mnie samochody wyglądające znacznie lepiej, znacznie nowsze 2012-2015, tył napęd


@lubiep: tia i 7 sekund do setki

To podobnie jak współczesne 4er z najsłabszym dieslem w ofercie xD

Zetki są już na pewien sposób legendarne i robią niskie 5 bez modów