Wpis z mikrobloga

śmieje się tylko, bo ja chyba jestem w mniejszości osób, która woli serca z kamienia :) miłej gry, oba dodatki to mistrzostwo świata :)


@sernik92: To akurat w większości, bo według moich obserwacji to KiW ma mniej zwolenników za "cukierkową lokację nie pasującą do brutalnego świata Wiedźmina". Szkoda że nie widzą, że ta lokacja mimo swej cukierkowatości, jest równie zepsuta, brutalna i fałszywa jak reszta uniwersum. ( ͡° ͜ʖ
@Winry_Rockbell: @Scooterek: Też uważam KiW za lepszy dodatek, czasami czułem się wręcz przygnębiony podróżując po Velen, miało w sobie jakiś taki mroczny, przytłaczający klimat. W Toussaint z kolei mogłem nacieszyć oczy piękną, cukierkową lokacją, a fakt, że była ona równie zepsuta jak Velen czy Novigrad nadawał jej ciekawego kontrastu. Do tego sam motyw wampirów w wątku głównym bardzo mi się podobał, czułem się momentami jak w jakiejś powieści kryminalnej, w
@Misticmac: Ja tam uważam że Wiedzmin jest trochę przereklamowany, może nie tak jak bardzo np. zelda tbotw, ale daleko mu do ideału. Główny wątek fabularny słaby i nudny, rozwój postaci słaby, logika świata miejscami nie ma sensu. Dla mnie 81/100