Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Urocze (。◕‿‿◕。)

  W komentarzu bonus.

  #smiesznekotki #koty #kot #kotki

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Kupiłem sobie pompę używaną na allegro, gościu mówił że posłużyła mu do generalnie do przepompowania jakiegoś małego jeziorka czy coś i generalnie prawie nówka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  żadna okazja około 10-15% mniej niż w sklepie. Zaznaczyłem że będę tego używał w całkiem innym miejscu i za jakiś czas, okazało się że pompa nie chce zapalić, przyczyną był zapchany gaźnik, ale pompa nie pompowała wody no to próbowałem się skontaktować telefonicznie, zostawiłem nawet sms i założyłem spór na #allegro po 2tyg miałem kase na koncie gdyż nie było z nim kontaktu. Wczoraj dostaje takiego sms i nie wiem czy mam zostawić otwarte drzwi dla antyterrorystów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki poratujcie dobrą radą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Standardowo możemy wspólnie wybrać co mu mam odpisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  #oszukujo #januszebiznesu #heheszki #policja
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Pochodzę z toksycznej rodziny. Nie winię za to rodziców, bo oni też byli tak wychowywani i mieli przekazywane nieodpowiednie wzorce. Mogli nad tym pracować, pójść na terapię, ale nie zrobili tego. Nie widzieli swoich wad i błędów. Dopiero ja zawalczyłam o siebie i zaczęłam terapię, by w przyszłości móc stworzyć szczęśliwą rodzinę. Chciałabym, by moje dzieci czuły się kochane bezwarunkowo i wiedziały, że zawsze mogą na mnie liczyć. Marzę, by patrzyły na mnie i mojego przyszłego partnera i widziały roześmianych i kochających się rodziców, którzy z wiekiem stają się coraz bardziej zapatrzeni w siebie nawzajem, dając dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Nie chcę, by moje dzieci kiedykolwiek wpatrywały się w okna cudzych domów i wyobrażały sobie, że w środku panuje ciepła i rodzinna atmosfera, którą tak naprawdę widziały tylko w filmach.
  Mam 21 lat i potrafię rozpłakać się ze wzruszenia, gdy widzę na ulicy szczęśliwą rodzinę.
  #zwierzeniaprzykawie #depresja #psychologia #psychiatria #zalesie #zwiazki #dzieci
  pokaż całość

  odpowiedzi (89)