Wpis z mikrobloga

Ja tam nie będę udawał, że mnie to śmieszy, ale jutro kupuję sobie sto procent token $LEG
Chociaż Chiliz traci na wartości to moje dotychczasowe inwestycje w tokeny socios.com pozwoliły mi całkiem sporo zarobić. Mam trochę tokenów PSG, City i Atletico i chociaż CHZ idzie w dół to wartość tokenów idzie do góry.

Jeśli CHZ się odbije to już w ogóle powinno być dobrze.

#kryptowaluty
  • 34
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: No mają podpisane umowy z AC Milanem, Fc Barceloną, UFC, Juventusem, PSG i informują o tym zarówno Socios, jak i te zespoły. Promują też sprzedaż swoich tokenów - to akurat nie jest ściema.

@konfrontacjatv: jutro 13:00 ruszy sprzedaż poprzez ich aplikację Socios.com

Nie wiem jaka będzie scena np $PSG kupiłem za 20 euro, a teraz jest za 36 euro. Ale $GOZ kosztuje 1 euro, Atletico tylko 8 euro, więc
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: O boże mordo. W ten sposób nigdy żadne krypto nie jest warte inwestowania. Są podstawy, żeby myśleć, że Socios ma spoko potencjał, weszli w market, który jest wypełniony zajawkowiczami i mogą faktycznie inwestować. Jeśli spojrzysz na tokeny Barcelony to w kilka miesięcy urosły z 2 euro do 40 euro.

Dając ludziom/kibicom możliwość decydowania o jakichś rzeczach jeśli posiadasz token powoduje, że ma to naprawdę sens.
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: No ja wiem, wiem jak działają scamy, ale jesteśmy na tagu, na którym ludzie inwestują pieniądze w memy i uważają, że zarobią, a ty chcesz walczyć z firmą, która istnieje już od dłuższego czasu, dogaduje kolejne kontrakty i mówi się, że mają wyłapać też NBA.

Ogółnie nie przekonujesz mnie, że to scam. Po prostu powtarzasz, że to scam, bo tak. Dlaczego uważasz, że to scam? Poza tym, że według Ciebie
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: w przeciwieństwie do większości tokenów tutaj masz faktyczne prawa. Możesz głosować na wybór strojów zespołu etc. Jest w tym coś więcej niż po prostu posiadanie tokenów, bo daje możliwość korzystania z nich posiadaczom tokenów.
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: jesteś pierwszą osobą która tak z przekonaniem mówi ze to scam. Widzę, że chyba nie wiesz kim jest założyciel Alex Dreyfus i jaką ma opinię wśród ludzi, a w szczególności w pokerowym świecie. phil konieczny jak i reszta ludzi którzy siedzą głeboko w crypto świecie nie widzi tego, co ty. No co za debile.
Dla ciebie wszystko co nie jest bitcoinem, (gdzie wiele osób uważa że to piramida finansowa) jest
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: phil to przykład, nie znalazłem ani jednego źródła, które by było tak bardzo anty CHZ jak to przedstawiłeś. Jesteś zwykłym hejterem i psychobitcoin fanem, który długo siedzi w krypto i myśli że wszystkie rozumy pozjadał. Poziom twojej kultury też ci ni dodaje wiarygodności. Odezwe się, jak btc spadnie do 30k w bessie, bo wg ciebie co pamiętam, to się nie zdarzy.
@wants: ja wczoraj sprzedalem CHZ za co dokupilem ETH, BNB i Hedera.

Mysle, ze CHZ jeszcze duzo urosnie jako, ze ma duzy potencjal marketinhowy, ale jest strasznie przewartosciowane. To obecnie nie jest warte ułamka obecnej kapitalizacji. Zarejestrowałem sie na socios wchodze w zakladke UFC, a tam ostatni news z 2020 o nawiazaniu wspolpracy. Jesli chodzi o kluby pilkarskie to nie jeden juz probowal monetyzowac kibicow poprzez jakies abonamenty i to nie