Wpis z mikrobloga

Ale jazda, co tu się odjaniepawla!

Wczoraj zauważyłem że moderacja usunęła znalezisko z 700+ wykopami odnośnie dyskryminacji mężczyzn.
Zdziwiony, postanowiłem zadziałać (pierwszy raz), i dodałem protest do wykopaliska. Zwyczajnie, chciałem to przegadać, bo kurcze za nic nie widziałem tam nic nadzwyczajnego (przecież pełno jest filmików w podobnym tonie przypadku strajku kobiet czy pedofilii w kościele).

W odpowiedzi, moderacja napisała mi że oryginalne wykopalisko nie spełnia standardów wykopu i (uwaga uwaga), zbanowała moje wykopalisko (WTF?!)

Co to kurcze ma oznaczać? Czy my już tutaj przeskakujemy na standardy Chińskie? Krytyka Jaśniepaństwa jest zabroniona?

P.S
Właśnie też zauważyłem że autor wykasowanego wykopu wyłapał bana (@CentrumPrawMezczyzn:)

Wołam tych co wykopali mój protest:
@npwjsn @plackojad @admin_wykopu @sqlserver @heikumkeikum @Karbik @leglion @bgrzegorz @malomaligno @verda @Squatlifter @Der_Liebhaber_der_Lebkuchen @Vegeta696 @chlodna_kalkulacja

Wołam też bordo z tych 700 z oryginalnego wykopu (dla zasięgu: proszę o wybaczenie jeśli niesłusznie)
@murarz13 @wojciechka1 @Dzyszla @latontx @t_e_o_m_o @NERP @token @mitrov @malomaligno @heretyk85 @4pietrowydrapaczchmur @k_suchy @Sleepypl @retzev @WroTaMar @MagicBall @sebpsx @kilo-bravo @kRz222 @janusz_z_czarnolasu @Davvs @RETROWIRUS @ShowBiz @Flapjadzek @niekibicujepilkarzom @kaczor2010 @Tetsuya @Doodle @S__a69 @miecz_prawdy @l-RAD-l @Zegarmistrz_Swiatla @wiktorks
  • 25
@kilo-bravo: dzięki za wsparcie. Ten wpis na mirko dodałem właśnie w tym celu.

Widzę niestety małe niedopowiedzenie z mojej strony

W odpowiedzi, moderacja napisała mi że oryginalne wykopalisko nie spełnia standardów wykopu i (uwaga uwaga), zbanowała moje wykopalisko (WTF?!)


Owa odpowiedź została dodana w belce do wykopaliska z protestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mr_D:

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!