Wpis z mikrobloga

Sprawdzam sobie odpowiedz sony na game pass czyli video pass. Filmy przewija sie niewygodnie, napisy sa za male, maja bialy kolor bez czarnego konturu czy cienia, brak mozliwosci dostosowania. Pojawiaja sie tez z nieznacznym opoznieniem. Troche to mierzi, zwlaszcza, ze korzystam na #ps5 z #netflix i mam porownanie jak dobrze te kwestie moga byc rozwiązane. Sony, zabierzcie to i dajcie wiecej gier do plusa. A no tak to wykop, sonego tu nie ma.
  • 8
@Vigorowicz: No cóż, jest to tylko wersja testowa. ¯\_(ツ)_/¯ Na początku nie było wcale ani napisów, ani lektora, trzeba było oglądać z oryginalnym dźwiękiem - więc już jest jakiś progres. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że za jakieś pół roku ogarną to na tyle, że będzie szło z tego 'normalnie' korzystać.
A wiesz, do Netflixa to nie ma co tego porównywać, bo to nigdy nawet podejścia nie
@Vigorowicz Przecież mówili wyraźnie że to beta testy nowej usługi. Czego się spodziewałeś? Będą dopracowywali ofertę i usługę w czasie. Skoro mają bardzo ambitne plany na produkcję filmów i seriali opartych o marki związane z PlayStation to możliwe że docelowo do tego ma służyć ta oferta.

Nie rozumiem narzekań na coś co jest po pierwsze beta testem a po drugie jest w cenie abonamentu.

Żeby nie było to obejrzałem dwa filmy i
@greven: Czyli PS Now jednak jest oficjalnie dostępne w Polsce i nie ma potrzeby zakładać konta w kraju gdzie usługa działa, jednocześnie łamiąc regulamin Sony a wszystko wymyślili podli klockarze? Po nich wszystkiego można się spodziewać, to szuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mógłbyś podpowiedzieć jak uruchomić PS Now na polskim koncie, kolega chciałby pograć, z góry ogromne dzięki za naprowadzenie. Przy okazji, rozumiem, że można w tej
@Beeercik: slabe jest to, ze na ps5 nie ma przeglądarki internetowej, na ps4 normalnie mozna bylo dzieki niej korzystac z cda. Wlasciwie można ja okrezna metoda uruchomic na ps5 ale nie ma pelnego ekranu. Szkoda.
@rbbxx: czyli kombinować i wyszukiwać kody z pringlesów można ale raz założyć konto na inny region już nie?( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak, można ściągać gry na konsole a nie tylko streamować xD