Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie Ziemniaczki zjedz, mięsko też - Papas Arrugadas, czyli ciekawe ziemniaki do obiadu i nie tylko

Jest to tradycyjne kanaryjskie danie, zazwyczaj podawane z sosami mojo rojo i mojo verde. Ziemniaki są dość słone więc pewnie nie każdemu podpasują, ale można też do czegoś innego wykorzystać sosy :D

Pozdrawiam i życzę udanego długiego weekendu!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie Ziemniaczki zjedz, mięsko też...
źródło: comment_1620042006Wn9j9QftyMrxWmSOVys7QI.jpg

Jadłeś kiedyś Papas Arrugadas?

  • Tak 9.8% (200)
  • Nie, ale chętnie bym spróbował 70.1% (1437)
  • Nie i nie chciałbym 20.1% (413)

Oddanych głosów: 2050

  • 95
Przypominam też, że walczę z wyszukiwarką o to aby na frazę "Top Gar" pokazywał się Top Gar :D

Możecie pomóc mi to zmienić!

Jeśli liczba wejść na kanał przez wpisanie fraz "Top Gar" lub "TopGar" wzrośnie to z czasem YouTube przestanie proponować kanał motoryzacyjny o podobnej nazwie. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mieli to na uwadze i czasem kiedy chcecie wejść na mój kanał zrobili to przez wyszukiwarkę. YouTube będzie Wam to utrudniał
Pobierz MG78 - Przypominam też, że walczę z wyszukiwarką o to aby na frazę "Top Gar" pokazywa...
źródło: comment_1620042196BjxuPNiwQnfV3d9aZtM1mF.jpg