Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@atari_xd: Nie, dzisiaj dał mi druga szansę na xrp jak spadło jakieś 2h temu. On mnie lubi chyba. Margin call miałem na 1.52, na 1.522 dokupiłem żeby sobie uśrednić, znaczy samo się dokupiło na dipie i nowy liq. Price miałem 1.49xx a PAN CZ nie zamknął mi pozycji mimo że dip był do 1.46xx ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki temu wykupiłem wszystkie buy ordery a pozycja została
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atari_xd: Zresztą to samo miałem na cardano jak wchodziło na coinbase. Nie pamiętam dokładnie cyferek, ale dip był jakoś 20% niżej niż liq. price a i tak mnie nie zamknęło, wykupiło wszystko co miało kupić i nagle byłem jakieś +300% i w panice zamknąłem xD
@inXe: No właśnie.. Czasem nad tym dumam, ale jak sobie pomyślę, jakbym się czuł wkładając na lewar gruby sos, to chyba nawet dla mnie nie ta liga. Szanuję szczelność swoich zwieraczy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zajebiozaur: A gruby sos to można sobie na x3-x5 w mocne coiny wkładać ( ͡° ͜ʖ ͡°) BNB od dłuższego czasu zamiast trzymać na spocie to trzymam na lewarze i mimo tego funding fee ładnie to idzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zajebiozaur: Ja to się na tym nie znam ogólnie więc robię tak: czekam aż będzie fajna czerwona krecha, kupuje tzw half-in na lewarze przypuśćmy x5 ostatnio bnb, sprawdzam liq. price i za resztę hajsu ustawiam dokupienie tuż ponad liquidem. I patrzę jak rośnie xD Przedwczoraj zmieniłem z x5 na x20 bo czulem ze ładnie chycnie.