Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Hej #inowroclaw co z wami nie tak? Z tego co widzę na dziś macie masę terminów z moderna. Druga, po pfizer, popularna szczepionka. W #bydgoszcz na teraz tylko astra została. Sam mam pfizer po 20 maja dopiero.
Wypadałoby żebyście skorzystali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i zawołam tych z #torun, może też będzie im się chciało dojechać.
#kujawskopomorskie #szczepienia
Pobierz FrasierCrane - Hej #inowroclaw co z wami nie tak? Z tego co widzę na dziś macie masę ...
źródło: comment_1620100374M7zIMZmwEUYdvmwMqQb954.jpg
  • 39
@FrasierCrane: z Bydgoszczą to jest dynamiczna sytuacja... jednego dnia logowałem się rano i niby tylko same Astry były w fordonie, więc wybrałem sobie Solec na za parę dni Moderną. Po paru godzinach natomiast znajomi bez problemu w BDG pełno terminów znaleźli z Pfizera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede: moderna wjechała do Bydgoszczy masowo jak punkt w myslencinku otworzyli. Przez.kilka dni na luzie można było się umawiać na 6-11 maj, no ale teraz już nie.

Ale także jakbym miał te wiedzę do nam dziś to bym się w nocy nie rejestrował, tylko sobie w ciągu dnia sprawdzał, bo naprawdę się te terminy zwalniają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede: wszędzie tak jest, w zeszłym tygodniu Poznań miał same moderny i pfizery, w dodatku wszystko od ręki. Od kilku dni jest sama astra i terminy za miesiąc. Chyba ludzie nie chcą astry i ona tak leży i leży.

@raven4444: bo też leżeć sobie może. Ma najłagodniejsze i najdłuższe warunki przechowywania (no chyba że jj, nie sprawdzałem)
@raven4444: ja wiem czy dużo? Generlanie bądź tak z 15 minut wcześniej, ja miałem na 8:20 a z wypełnieniem formularza trwało to tył, że po szczepieniu byłem o 8:30. Ogólnie to wydaje mi się, że jak będzie za dużo ludzi w hali to cię po prostu nie wpuszcza do budynku póki ileś osób nie wyjdzie