Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: A dlaczego nie mówi się o pedofilii w show biznesie? Wydaje mi się, że pedofilia to wciąż temat na zasadzie "naszym wolno waszym nie wolno", przy czym jestem zdania, że za pedofilię powinno karać się kastracją, a w skrajnych przypadkach karą śmierci.
@Sok_Mandarynkowy: Przecież nic takiego nie napisałem, tylko przemysł czy wierzysz w boga czy w instytucje bo 100x bardziej Popieram Twoich znajomych, którzy modlą się sami w domu niż babcie która daje ostatnie grosze księdzu na mszę. Powinno się tych grubasow opodatkować, oni też niech Aklasaja rodziny i dopiero robią nauki przedmalnzenskie np. A nie taki ksiądz po dziwkach jeździ, struga świętego, a jeszcze gorszy jest niż ja.
@szyryfyry1: Też rzadko chodzę do Kościoła i mam do niego aktualnie bardziej negatywny stosunek niż pozytywny, staram się jednak dostrzec też ogromną niesprawiedliwość, bo jest sporo normalnych księży, którzy muszą cierpieć za innych, bo wszystko się generalizuje. Jeśli 10-15 % pedofili zostaje bardzo dobrze nagłośnionych, to 85-90 % musi za nich cierpieć i być regularnie mieszanym z gównem.

Więc tak - Modlić się i żyć według wartości na tyle, ile to
Jeśli 10-15 % pedofili zostaje bardzo dobrze nagłośnionych, to 85-90 % musi za nich cierpieć i być regularnie mieszanym z gównem.


@Sok_Mandarynkowy: Cała organizacja jest zaangażowana w tuszowanie spraw pedofilii a gdy coś wycieknie to winnych się przenosi do innej parafii. Na każdym szczeblu czego najnowszym przykładem jest afera z Głódziem. Przenosił winnych do innej parafii i za karę sama góra w Watykanie uznała że przeniosą go do innej parafii. Taki