Wpis z mikrobloga

@nieuczulonyvoohha:
Mi księgowa odradzała wrzucanie okularów, nawet takich specjalistycznych w koszty o ile nie są to okulary ochronne ze sklepu z artykułami BHP. Uzasadnienie - urzędnicy to często tępe dzidy co bardzo mało wiedzą o świecie i jak widzą okulary to im się trigger do golenia podatnika odpala (podobnie gdybyś chciał kupić TV jako monitor do pracy). Pewnie byś obronił koszt ale po co zwracać na siebie uwagę dla kilkudziesięciu złotych,
@nieuczulonyvoohha:
Edytowałem posta, zerknij czy coś od chińczyka ci podejdzie. Za 25$ + 15$ wysyłki kurierem na promce "buy one get one free" masz dwie pary zerówek. Jak chcesz to możesz za kilka $ dodać blokowanie niebieskiego do jednych na próbę (chociaż dalej nie polecam tego rozwiązania).
@sztandar: @smk666: dzięki Panowie za pomoc, myślałem o allegro, czy np. brylove, ale będę uparty, bo po prostu chciałbym przymierzyć. Wiem że w forum mody w hotelu Cracovia sprzedają okulary z brylove, przejdę się tam żeby przymierzyć i zrobić dokładne pomiary - wtedy może wrócę do firmoo i allegro