Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny: akurat to, że damski to jego najmniejszy problem... to jest jakaś tandentna chińska #!$%@? Patek Philippe (tzn. przynajmniej logo ukradli, bo nie wiem czy akurat tak wyglądający model kiedykolwiek istniał). Ten niebieski zresztą też mocno inspirowany Submarinerem (a czcionka z Eksplorera, tylko Explorer nie ma 12, więc tam już wsadzili jakiś losowy font XD), tylko wykonany z jakiegoś gównolitu.

Generalnie wstyd nosić jedno i drugie. Jak chcesz zacząć "przygodę" z
po czym poznać że to podróbka?


@RedveKoronny: pierwszą wskazówką będzie to, że dostałeś go od wujka razem z jakimś plastikowym cudakiem :)
PP to najwyższa półka jeżeli chodzi o zegarmistrzostwo. Ceny ich zegarków zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy. Jak wujek nie jest arabskim szejkiem, to pewnie nie rozdaje takich rzeczy na lewo i prawo.
A tak poza tym, to od razu widać jakość wykonania (a raczej jej brak). Porównaj sobie ze
@RedveKoronny: https://www.crazytime.pl/product-pol-13125-Zegarek-meski-CASIO-MTD-1053D-1AV.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral
Jak lubisz wygląd divera. Myślę, że warto trochę dopłacić. Jednak pamiętać należy o rozmiarze zegarka. Jak masz małe nadgarstki, to patrz za czymś o szerokości koperty do 40mm, bo potem wygląda to jak u mnie xD. Ogólnie unikaj też wodoszczelności 3atm/30m, staraj się nie schodzić poniżej 5atm/50m/5bar, bo w tych 50m już można spokojnie brać nawet prysznic.