Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejo mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypowie się ktoś na temat #wsb w #gdansk u w kierunku informatyk? Czy polecacie uczelnie, da się czegoś nauczyć czy nie? I jak z specjalizacjami, je od razu się wybiera czy nie?

#wsb #gdansk #studia #informatyk #uczelnia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6091a4ef5a0849000ad36a7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja po znajomych słyszę dobre opinie o informatyce na wsb - robisz w trakcie płatne projekty dla firm, uczą nowych technologii i mają praktyczne podejście. Na PG na informatyce każdy już na 2 roku pracuje, ale studia są bardzo wymagające i trzeba naprawdę lubić to, co się robi. Mając porównanie z perspektywy czasu, wolałbym WSB
@nairamk: To jest rzeczywistość w wielu korporacjach, że bez mgr pewnego szczebla nie przeskoczysz. Nie jest to nawet kwestia przekonania przełożonych, po prostu firma ma w tabelce określającej ścieżkę awansu taki warunek i koniec. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy bo po prostu nigdy nie dochodzą do tego poziomu.
@AnonimoweMirkoWyznania: anglojęzyczny software development był tak średnio nastawiony, na pewno sieci komputerowe sobie kumpel chwalił. Wydaje mi się, że jeszcze frontend całkiem dobrze wypadał, ale tu już nie chcę skłamać, bo pewnie poziom jest podobny do bootcampu.