Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy po pół roku nie wrócić do diety wegetariańskiej, przynajmniej na chwilę aby sprawdzić czy polepszy się mój stan, od dłuższego czasu czuję się jakbym cały czas był leciutko chory, moje zdolności umysłowe spadły, ciężej mi się skupić. Jest to prawda, że z dietą idę na łatwiznę, nic nie liczę, nic nie ustalam. Wydaję mi się, że dieta wegańska wymaga doskonałego planowania, na wegetarianizmie czułem się doskonale.

#weganizm #wegetarianizm
  • 6
@Mirek01: bardziej bym sprawdziła pierw czy warzywa są często i czy są zróżnicowane. Trzeba jeść wszystko, włącznie z orzechami, zbożami i owocami. Bierzesz b12? Szczerze jest to nie możliwe, by od weganizmu zdrowie podupadło, chyba, że robisz to nie tak. Może po prostu grypa/przeziębienie albo coś gorszego. Pierw bym się przebadała, jeżeli z różnorodnością diety jest ok. Wegetarianizm imo to cofanie się w tył. Chyba, że lubisz morderstwa męskich osobników kur
@Detonae: za późno, #!$%@?łem już pół kilo sera, ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobię 2 tygodniowy test; jak mi się poprawi to znaczy że od diety, wtedy może zacznę od początku, ale się najpierw dokształcę z literatury w temacie; i zbilansuje dietę, zamiast żywić się paczką sucharów i 3 puszkami groszku.