Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa ludzie w robocie od rana cisną mnie od jakiegoś dziwaka. Był temat włosów, no i laski się smiały że faceci to nawet tyłka nie golą, no faceci zaczęli się wypowiadać że golą hehe itp.

I do mnie od razu A ty młody golisz?

No i ja w sumie to się zdziwiłem że tak można bo mówię że no jak skoro włosy mi z dupy wychodzą. I oni zapytali że o co chodzi, ja mówię no normalnie jak masz to kółko skąd wychodzi klocek to stamtąd włosy wyszli.

I oni w śmiech że dziwny i kurwa powinienem iść do szpitala bo to nie normalne. I tu pytanie do was bo chuj mnie strzela już ze zdenerwowania i cały czerwony jestem teraz.

Jak rosną wam włosy na tyłku, obok odbytu czy wychodzą z odbytu?

Obrazek poglądowy, u mnie jak nr 2..( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta #ankieta #wykop #rozowepaski #niebieskiepaski #higiena #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Wesele w PL to jest taki pokaz kurwa niewiadomo po co i dla kogo. Laska ma koleżaneczki, każdy wie co do grosza zarobki koleżanek, ale nie xD. Masz wyjebać całą kasę, tak samo jak z pierścionkiem z diamentem xDDD

Moim zdaniem to tylko w Polsce tak, Rosji i innych slav countries. Często przygotowania do ślubu to jest kurwa dramat, ja w sumie miałem mieć ślub ale się rozwiało. Czaicie? Dosłownie dzień po zaręczynach laska zaczęła szukać miejsca na ślub. Wg jej researchu wszystkie dobre miejsca zajęte na LATA. Więc jak się coś zwolniło to od razu z automatu to była data ślubu xD Chuj że kurwa nie myślałem w ogóle o ślubie. Mówisz jej że nie wiem kurwa, to ta TY WIESZ ZE NASTĘPNA WOLNA DATA TO JEST ZA 10 LAT xD I tak to zaczęła wszystko planować, prawie kurwa do pracy przestała chodzić półtora roku przed datą bo taki zapierdol. I tak się rozstaliśmy. Lasce kurwa odjebało. Pewnie jeszcze miesiąc dwa i by mi kazała do ortodonty żeby zęby troche poprawić, na siłkę iść, no bo tyle hajsu na ślub to trzeba jakoś wyglądać.

Jeśli kiedykolwiek się będę hajtał (pewnie nie), to pojadę z laską na miesiąc do jakiegoś vegas w zajebistym hotelu, hajtniemy się za 100 dolców, i bedziemy popierdalać w wynajętej corvette.
    A nie kurwa takie polackie przedstawienie xD

#slub #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (130)

Firma zorganizowała naukę angielskiego, kupili książki, podpisali umowę ze szkołą, dostali akceptację centrali na koszt. Wróciła główna kadrowa i napisała, że istnieje duże ryzyko odpływu ludzi po tym jak podniosą sobie kompetencje... Przyszedł mail z centrali by wszystko odwołać.
    #korposwiat #pracbaza #hr #logikarozowychpaskow r

odpowiedzi (30)