Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  A na dokładkę 500+, mieszkanie socjalne, żarcie z MOPS-u i może jeszcze alimenty na byłą żonę od jakiegoś frajera ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  #logikarozowychpaskow #madki #rakcontent

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Dzień dobry, czas na programistyczny wpis, który może się skończyć jako #zonabijealewolnobiega :)

  pokaż spoiler TL;DR; zbieram listę osób, które będą chętne zapoznać się z prelekcją mojej żony dla początkujących programistów. Będę wołał chętnych jak nagranie będzie gotowe.


  Nie wiem jakim cudem, ale ostatnio udało mi się namówić moją żonę do tego, by ostatnio publicznie podzieliła się swoją historią jak została programistką. Generalnie miała ona ostatnio swoje pierwsze wystąpienie publiczne, pt.:

  "Jak rozpocząć swoją przygodę z IT, bez wykształcenia informatycznego - studium przypadku"

  Z racji, że jestem jej mężem, skromny za nią być nie muszę i mogę śmiało powiedzieć, że była to pełna konkretów prelekcja, która mówiła jasno o konkretnych krokach, które może podjąć adept, by swoją pierwszą pracę w IT dostać. Idealna prelekcja na pewno nie była, ale z tego co mówiły osoby, który były, była to najlepsza prezentacja z konferencji.

  Nie było tam żadnego pitu, pitu w stylu: "musicie ciężko pracować i w siebie wierzyć, etc..." tylko omówienie konkretnych rzeczy, które jej pomogły stać się zawodowym programistą pomimo braku wykształcenia w tym kierunku.

  Link do slajdów z prezentacji zamieszczam już teraz: http://slides.com/magdalenaszumna/jak-rozpoczac-swoja-przygode-z-it-bez-wyksztalcenia-informatycznego/

  Jeżeli chcesz być zawołany do filmu, jak będzie już gotowy, to zaplusuj ten wpis :)

  pokaż spoiler oczywiście żona nie wyraziła mi zgody, bym ją promował, ale co ja innego mogę zrobić jako kochający mąż? :)


  #naukaprogramowania #programowanie #git #javascript
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Dobra, pora na zmiany w życiu. Pora schudnąć i być pięknym (。◕‿‿◕。)
  Ile plusów tyle KG chudnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Co jakiś czas będę zdawał relacje jak mi idzie, więc życzcie mi by się udało
  #chudnijzwykopem #zebroplusy #fit

  odpowiedzi (56)