Wpis z mikrobloga

Ktoś z mojego FB wkleił to z wielkim wywodem, jak to kobiety mają źle, chlip chlip.
https://nieczekam107lat.ofeminin.pl/
Serio? Kobiety, które mają źle, bo otaczają się złymi osobami i same o siebie nie dbają, o swoją pozycję i nie walczą o szacunek do siebie. Jak Twój partner jest gnojem to może poprostu trzeba zmienić partnera?

Czytając na tej stronie:
Nierówność w podziale obowiązków domowych, Nierówność w podziale obowiązków rodzicielskich
Nie mam w otoczeniu obecnych 30-40 mężczyzn, którzy nie pomagają w domu, nie pomagają w wychowaniu dzieci, nie wyręczają kobiet w cięższych pracach. Mało tego - większość zachęca swoje partnerki do rozwoju, zakładania własnych biznesów i wspiera je w tych decyzjach i trudach.

Nierówność w seksie
"39% kobiet w ogóle nie przeżywa orgazmu." - to może o tym porozmawiaj ze swoim partnerem? Nie wyobrażam sobie seksu bez wspólnego orgazmu, tą czy inną drogą

Nierówność w dostępie do służby zdrowia
Tutaj nie mam zbytnio zdania, bo mieszkam w większym mieście, więc nie słyszałem o takim problemie. Natomiast nie słyszałem nigdy o akcji podobnej do Mammobusa czy innej zachęcającej do badania piersi skierowanej w stronę mężczyzn. Badaj prostatę ziomek, zbadaj jaja ziomek - są takie akcje?

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 3
@6poziomprokrastynacji: stek bzdur

Jest dokładnie na odwrót.

D O K Ł A D N I E na odwrót.

A żeby pomóc kobietą z opresyjnymi mężczyznami, wystarczy zlikwidować niebieską kartę, zabrać alimenty na dziecko, oddawać dzieci tylko ojcom.

Może wtedy obudzą się i przestaną wybierać idiotów, którzy je potem leja.
Chociaż wątpię, bo bez agresji, nie ma emocji.

Tylko kto potem ciepri, bo mamusia myślała dziurą zamiast głową, przy wyborze partnera.

Tak,