Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 415
#pcmasterrace #zakupyzchin Poprzednim razem pokazałem wam dysk #ssd 120GB za 10zł marki Heoriady - dzisiaj przychodzę z o połowę mniejszą pojemnością i ceną i przedstawiam dysk WEJINTO 60GB za minimalnie ponad 5 polskich złotych w przeliczeniu z dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cena została osiągnięta dostępnym w przeszłości kuponem 8/8.01USD dla nowych kont na #aliexpress

Z racji że ten dysk trafi do starego laptopa babci w którym jest konający dysk twardy od Toshiby 5400rpn - znajdą się tutaj także porównania w czasie bootowania czy testy wykonane programami które znajdę w trakcie aktualizowania tego wpisu. Z tego powodu dodaję też tagi #pustulkowelaptopy #laptop #laptopy

Za chwilę w komentarzu umieszczę jak wygląda w środku, dowiemy się jaka siedzi tam pamięć i kontroler, a potem sprawdzimy czy w ogóle działa. Zapraszam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wołam zainteresowanych z poprzedniego wpisu:

XkemotX - #pcmasterrace #zakupyzchin Poprzednim razem pokazałem wam dysk #ssd 120GB z...

źródło: comment_1620213723FhgjyP2FxloLGJdn2M7yy4.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 3
A jaki system będziesz na nim instalował? Jeżeli coś pokroju Windowsa XP, to musisz ten system zoptymalizować, bo długo nie pochodzi ten dysk...., podobnie z Windows 7 i pochodne. Conajmniej defragmentatora trzeba wyłączyć i inne badziewia poprzestawiać...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@joolekk: 5zł wyszło po użyciu kuponu któty był ogólnie dostępny przez X miesięcy, normalnie kosztowałoby to jakieś 35zł.

A oto środek, jak widać faktycznie mamy tu ~64GB na co wskazuje kostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kontroler to YS9082HC czyli konstrukcja marki YeeStor/SiliconGo o której nie mam absolutnie pojęcia (ʘʘ)
Sam kontroler można znaleźć w różnych dyskach Goldenfir (jedne z najpopularniejszych na AliExpress), czy
  • Odpowiedz