Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: ale czemu cię boli dupsko, bo nie zarejestrowałem? Że #!$%@? julkę Julitę zbyt późno, bo powinni #!$%@? przewidzieć przyszłość, że jej zachowanie będzie szargać dobre imię uczelni? Czy o to, że nie #!$%@? jej za same poglądy i obnoszenie się z tęczowymi znakami kompletnych retardów?
@sebsossj: 1. żaden statut szkoły nie stoi ponad polskim prawem- obywatel ma prawo do manifestowania swoich poglądów
2. szkoła jest zobowiazana realizowac program ministerstwa edukacji i przestrzegac polskiego prawa. Bo bierze za to publiczne pieniądze.

Szkoła która wydala ucznia który nie jest obojętny na łamanie prawa przez pis- ciekawe jakich ludzi wychowuje taka placówka- obojętnych, bez własnego zdania którzy nie potrafią walczyć o własne prawa.

Mam nadzieje że zostają dojechani.
@sebsossj: Oni ją #!$%@? nie z powodu poglądów, tylko dlatego ponieważ zorganizowała nielegalną demonstrację na której została przekroczona ilość dopuszczalnych osób z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem. Te #!$%@? o poglądach to jest linia obrony przyjęta przez zapewne bogatych starych i ich papugę co podchwyciła również wyborcza na którą powołuje się onet. Szukanie sensacji na siłę
Czekamy na prywatną, lewicową szkołę, która wyrzuci uczennicę za krzyż na szyi i uczestnictwo w nabożeństwie. W końcu nie można afiszować się publicznie ze swoimi poglądami.
wartości? Skazywanie całych rodzin na fizyczne i psychiczne tortury plus potencjalne samobójstwa w imię przyzwolenia na łamanie prawa przez pis. Zajebiste wartości- rzeczywiście nie powinno mieć to miejsca.


@dqdq1: na tym polega bycie liberałem, że pozwalam wyznawać i głosić wartości, które mi samemu nie odpowiadają, a ty jesteś tylko zwykłym zamordystą.
@dqdq1: jaki fikoł - nagle z kwestii zamordystycznej negacji czyjejś wolności, bo działa on w oparciu o ideologię, która akurat ci nie pasuje, przeskakujesz na pozycję legalizmu, zasłaniając swój zamordyzm tym, że "takie jest przecież prawo" XDDDDD