Wpis z mikrobloga

@PanzerWaffel: @arkan997: to przez młodociane osoby, które oglądają YT. Samo wstawienie twarzy podnosi szansę na kliknięcie w film, a głupia mina podnosi tę szansę jeszcze bardziej. Niektóre osoby prowadzą firmy dzięki YT i, choć treść mają ciekawą, muszą zrobić z siebie przygłupa na miniaturze żeby nabić więcej wyświetleń i zarobić więcej.
Brydzo - @PanzerWaffel: @arkan997: to przez młodociane osoby, które oglądają YT. Samo...

źródło: comment_1620233087ldmgKzat5gPrI4BMV98yDh.jpg

Pobierz
muszą zrobić z siebie przygłupa na miniaturze


@Brydzo: niestety prawo clicków jest nieubłagane ¯\_(ツ)_/¯ nawet goście z linus tech tips wrzucają te głupie mordy i to z białym konturem tak żeby się klikało

@arkan997: widziałem jakiś miesiąc albo dwa temu, chyba na wykopie ale nie jestem pewien, jak ktoś wklejał addon albo skrypt do przeglądarki który "odclickbaitowuje" youtube - zamienia tą chamską miniaturkę na klatkę z filmu, a tytuł przeformatowuje
@jackwalker303 naucz się czytać ze zrozumieniem, napisał przecież że "mam wrażenie, że kontent dla gimbusów".
Ja mam dokładnie to samo, nawet jeśli wiem że dany kanał ma spoko kontent to widząc taką miniaturkę MAM WRAŻENIE że kontent dla gimbusów
Linus z LTT mówił kiedyś, że przykro mu, ale filmy z takimi mordami w miniaturkach mają kilkadziesiąt procent większą oglądalność więc ludzie mogą sobie płakać w komentarzach, ale dopóki klikają to będzie to stosował.

Wiadomo, że na kanałach celującym w mniej "ogólnego" odbiorcę efekt mógłby być inny bo taki np. wspomniany wyżej WNB podkopałby swój wizerunek, no ale to co w marketingu działa, a co się ludziom podoba to często 2 różne
Tarec - Linus z LTT mówił kiedyś, że przykro mu, ale filmy z takimi mordami w miniatu...

źródło: comment_1620242915havNBs6kAsrsDifNJXf4oH.jpg

Pobierz
Mam wrażenie, że Youtube w ostatnich 5 latach to konkurs "kto zrobi najbardziej #!$%@?ą mordę na podglądzie filmu"
Jak widzę tego typu miniaturkę to wiem, że już tego filmu nie obejrzę, ale znaczna część ludzkości jest chyba upośledzona bo działa całkowicie na odwrót

pic rel kilka przygładów tylko z ostatnioego dnia w zakładce "na czasie"
L.....t - Mam wrażenie, że Youtube w ostatnich 5 latach to konkurs "kto zrobi najbard...

źródło: comment_1620243883jAaeLnVTZsurUulOy6RKOv.jpg

Pobierz