Wpis z mikrobloga

@SirDancealot jak masz nową pracę, to jeszcze lepiej. Będziesz miał czym zająć głowę. Generalnie zależy też dlaczego nie jesteście już ze sobą i czy jest jakakolwiek opcja, że to chwilowy kryzys, nikt nikogo nie zdradzil, nie było spiny i czy możliwy powrót, to warto wtedy odczekać emocje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tuptol: no właśnie nie było konkretnych powodów!!! Wiem że przechodzi trudny czas, według niej musi skupić się na sobie i poukładać pewne rzeczy. Nigdy się nie kłóciliśmy, jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, natomiast od pewnego czasu widziałem w niej zmianę...zdrada nie wchodzi w grę bo mieszkamy razem i pracujemy też z domu
@SirDancealot dużo rzeczy idzie ułożyć wspólnie, serio. w końcu jesteście ze sobą nie od dziś, więc ten argument trochę inwalida. może nie wie co do Ciebie czuję po takim czasie i zastanawia się czy to jeszcze miłość i ciężko jej się przed samą przyznać. generalnie proponuję keep calm, ewentualnie rozmowa za niedługi czas, taka szczera, jak dorosły z dorosłym, bez nacisków.
@SirDancealot:
1. zamieszkaj jak najszybciej osobno
2. zerwij jakikolwiek kontakt, usun numer telefonu itd. zeby Cie za miesiac nie kusilo sie odezwac,
3. zacznij rozwijac swoje hobby, sport, - wiem ze Covid, ale w miare mozliwosci tez - odnow kontakty z kumplami czy rodzina, podrozoj,
4. ciesz sie tym, ze nic nie musisz, jestes wolny i mozesz robic to co chcesz i kiedy chcesz

I najwazniejsze:
co by sie nie dzialo