Wpis z mikrobloga

Jacek Wilk nazwał koroluka kretynem.
LEWACTWO ZAORANE, DO WIDZENIA, NIE MA CZEGO TUTAJ DRĄŻYĆ.

Generalnie, to zawsze uważałem, że konserwy są konserwami, bo się wychowali w takich a nie innych warunkach i ciężko im spojrzeć na świat z szerszej perspektywy. W końcu nie bez powodu biedne kraje są często konserwatywne, a te bogatsze są bardziej liberalne. Ale jak tak czytam dzisiaj wasze komentarze kochane konserwy i jak wy bronicie Wilka, to się zaczynam zastanawiać, czy wy tak na poważnie, czy wy macie jakieś problemy intelektualne xD
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja
  • 30
@Trixie: Koroluk to kretyn, wiele razy go orałem na wykopie. Istnieje pewien poziom poniżej którego nie warto się schylać. I poniżej tego poziomu jest właśnie karoluk. Natomiast Wilk to przede wszystkim liberał, człowiek wolności, człowiek wykształcony i jego popieranie może przynieść same korzyści, także dla tych idiotów z pod tęczowej flagi. Szkoda że są oni za głupi, by pewne rzeczy rozumieć.
że według niego szczepionki powodują raka i autyzm


@Trixie: Widzisz, kompletnie nie rozumiesz idei. Nie chodzi o to, że powodują, tylko że mogą powodować. Bo tego nie wiemy. Wiesz tyle co ci powiedzą w TV, natomiast prawdę często poznajemy po latach. Dlatego nie wolno nikogo zmuszać do szczepień. To jest podejście prawicowe.
@Trixie:

W końcu nie bez powodu biedne kraje są często konserwatywne, a te bogatsze są bardziej liberalne.


Jesteś pewien? Bo ja bym tak nie generalizował. Taka na przykład Japonia jest bogata i bardzo konserwatywna. Podobnie Szwajcaria czy Finlandia. Wielka Brytania też zawsze uchodziła za kraj nieco konserwatywny.

@Jah00:

Dlatego nie wolno nikogo zmuszać do szczepień. To jest podejście prawicowe.


Zgodzę się, ale co to ma wspólnego ze sztucznym podziałem lewica/prawica?
@Trixie: konserwatyzm może wynikać zarówno z wychowania w warunkach konserwatywnych, jak i z własnego wyboru. Osobiście byłem wychowywany w liberalnych warunkach, na zasadzie "sam wybierzesz, kim będziesz i w co będziesz wierzył" i po dogłębnym zapoznaniu się z doktrynami społeczno-politycznymi zostałem konserwatystą. Zakładam, że takie zjawisko może zajść również w drugą stronę.

Pan Jacek Wilk to taka nie do końca konserwa. To facet, który do Sejmu dojechał na fali populistycznego alt-rightu,