Wpis z mikrobloga

@Jomahajomaso: Teraz chyba większość lewaków ma w swoich opisach na insta link do zrzutki na "działalność". Jeśli lewak ma problemy z określeniem własnej płci to prawdopodobieństwo posiadania takiej zbiórki rośnie do niemalże 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co kogoś obchodzi na co inni wydają pieniądze, jak znalazła głupków co jej sfinansowali komputer to ma komputer

Jest osoba publiczna, jej działania można oceniać


@Jomahajomaso: Czyli ludzie nie mogą wydawać swoich pieniędzy jak chcą?
@Krabonara: A jesteś świadoma, że od dawna zarabia się z dobrowolnych datków na takim twitch.tv i nikt nie ma z tym żadnych problemów? Następne co mi przychodzi do głowy, to Patronite, który też funkcjonuje jakiś czas i jakoś nie widać o to bólu dupy.
@grzsci ja widzę różnicę w tym, że jest to osoba publiczna. Jest aktywistką i udziela się politycznie. To znaczy, że jej działania prezentują nie tylko jej wartości ale świadczą także o całym środowisku jaki reprezentuje. Pokaż, że Twoje ugrupowanie jest silne i godne poparcia=zarób
Wykorzystuje też swoją uprzywilejowaną pozycję do wzbogacenia się. Chyba przeczy to lewicowym ideałom?
Pokaż, że Twoje ugrupowanie jest silne i godne poparcia=zarób


@jr11 Czyli jesteś przeciwny temu, żeby ludzie wydawali swoje prywatne pieniądze jak chcą?
Więc na przykład taka konfederacja (tu wstaw obojętnie jaką chcesz partię) zamiast żebrać o pieniądze, to powinna pokazać jaka jest silna i wyłożyć na kampanię wyłącznie ze swoich prywatnych pieniędzy?

https://m.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/2088146828158583
@grzsci Jestem przeciwny zachłanności ponieważ ten kraj drenuje każdego od prawa do lewa.
Tak jak powiedziała p. Gozdyra: "rób co chcesz", ale ja mam też prawo skrytykować pójście na skróty zamiast przełamania stereotypu, że z problemami kapitalizmu walczy się w kawiarence przy latte.
Lepiej żebrać niż uczciwie zarobić. Tak samo jak polityk, lepiej przyjąć w łapę i się nie narobić
Tak my kraju nie odbudujemy