Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Stoję przed ciężkim wyborem. Liczę na waszą pomoc. Póki co pracuję w miejscu gdzie mam (biuro 8h pon piatek)narzuconą robotę w nadmiarze, słaby zespół i ogólnie nie za bardzo chce mi się w tej firmie pracować. Sytuację ratuje umowa o pracę na czas nieokreślony. Dostałem ofertę pracy w innej firmie. Na początek umowa próbna 3 msc, potem do końca kontraktu czyli połowy 2022 (umowa o pracę) i nie wiadomo czy dalej będzie ona przedluzona. W nowym miejscu mam dostać około 3 stówki wiecej jednak czas pracy może być różny mogą wpadać nadgodziny w sporej liczbie, które będą jakoś rekompensowane (wolne w zimę) i praca może wyskoczyć również w weekendy(za weekend wolne w tygodniu). Będzie to praca mieszana w 75 proc fizyczna 25 biurowa. Stąd moje pytanie zostać w starej firmie czy iść do nowej ale praca jest pewna tylko na ponad rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6093a1745a0849000ad36d0d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania to zależy w jakiejś części Polski mieszkasz, jakie jest tam bezrobocie, czym się zajmujesz, jaką masz specjalizację itd. Jeśli mieszkasz gdzieś gdzie nie ma roboty, a ty nie masz konkretnego zawodu, to może lepiej nie kombinować. A jeśli są duże możliwości i Twoje i Twojego miejsca zamieszkania, to rzuć obecną i idź do tej nowej pracy