Wpis z mikrobloga

Dogecoin oficjalnie jest więcej warty, niż SpaceX...

W gównowalutę ludzkość zainwestowała więcej pieniędzy, niż w komercyjne loty w kosmos i podbój Marsa.. A ja się dziwiłem, że ludzie głosują na PiS i PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto zainwestował (jeśli kupowanie DOGE można nazwać inwestowaniem) 10 000 PLN 1 stycznia, już jest jest milionerem. Wzrost razy 100 zaliczony.

P.S. Nie, ja nie mam, nigdy nie miałem i do dołka bessy raczej mieć nie będę. Rozważę zakup spekulacyjny na dołku na następną hossę, bo zidiocenie społeczne jest tak nieskończone jak potencjał wzrostu DogeCoina. Cena Dogecoina jest właściwie ciekawym miernikiem zidiocenia społecznego

Xtreme2007 - Dogecoin oficjalnie jest więcej warty, niż SpaceX...

W gównowalutę lu...

źródło: comment_1620289434DXo914fLr2RfpNXODjniBn.jpg

Pobierz
  • 30
Rozważę zakup spekulacyjny na dołku na następną hossę, bo zidiocenie społeczne jest tak nieskończone jak potencjał wzrostu DogeCoina. Cena Dogecoina jest właściwie ciekawym miernikiem zidiocenia społecznego


@Xtreme2007: dokładnie tak samo myślę :} czekam na besse.
@Xtreme2007: A tak na prawdę może nie wynika to zidiocenia społeczeństwa, ale do tej pory na tradycyjnej giełdzie grały stare dziady. Które mocno musiały uzasadnić zakupy, więc pełno researchu itp. A na krypto, to dzieciaki, któe jedyn co Ci umieją odpisać to "OK BOOMER" i XD więc stąd te wzrosty.
@Rejuvenate: Będzie, będzie. Z paru względów...
- zawsze go w hossie pompują
- duże community
- i zobacz na jakiej ilości giełd jest (prawie wszystkich, to jest fenomen jak na scamcoina)
- ciężko go sFUDować, gdzie wszyscy wiedzą że to scam (SEC się do tego nie #!$%@? np) XD
- ma logo śmiesznego pieska co przyciąga uwagę noobów
- cały czas jest gdzieś w top 100 mcap
@Corona_Beerus: coś w tym jest ale takie akcje według mnie źle działają na cały crypto świat bo jak taki piesek spadnie z rowerka to nie będą pisali że DOGE był kiepski tylko ogólnie krypto waluty to memy i oszustwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z drugiej strony jest dość mocno zabetonowany już w coin market cap i może z nami zostać już na zawsze...
@Xtreme2007: No nie tak do końca, bo ludzie nie znają się na marsie czy lotach w kosmos i mają to w dupie bo nie ma obowiązku interesowania się wszystkimi dziedzinami świata, ale znają się na swoim interesie, a on obecnie jest taki że na podstawie relacji z reddita przy odrobinie szczęścia wielu szarym ludziom klikając w kąkuter udało się zarobić parę swoich miesięcznych pensji, idąc twoim tokiem rozumowania raczej idiotą nazwałbym
@Elmer_Fudd: dla mnie idiotyzmem jest owczy pęd bo Musk wykonał tweeta z kundlem i wszyscy się na niego rzucili... I ta chora teoria że jakby wszyscy wtedy kupili to wszyscy by zarobili xD przecież on nie generuje zysków więc ktoś to musi kupić od tych wszystkich którzy kupili wcześniej... Tak się nie da bez końca... Czy to przypadkiem nie jest schemat Ponziego ( ͡° ͜ʖ ͡°)