Wpis z mikrobloga

Damn czemu te wszystkie dziewczyny mające traumę po swoim ex i z historiami toksycznych związków i przemocy domowej nie chciały dać mi szansy kiedy ja bym na nie nigdy nie podniósł ręki?
Pamiętajcie że kobieta woli wysokiego szantażującego ją chłopaka od spokojnego manleta nawet za cenę traumy po toksycznym związku.
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 24
Damn czemu te wszystkie dziewczyny mające traumę po swoim ex i z historiami toksycznych związków i przemocy domowej nie chciały dać mi szansy kiedy ja bym na nie nigdy nie podniósł ręki?

Pamiętajcie że kobieta woli wysokiego szantażującego ją chłopaka od spokojnego manleta nawet za cenę traumy po toksycznym związku.


@ehhcokolwiek: To brutalne, ale nierzadko to prawda, niestety.
@ehhcokolwiek: Nie bierzesz pod uwagę wszystkich wypadkowych.. w to co mówią wierzysz na słowo. Często jest tak, że toksyczne to są one, a facet jest pokrzywdzony. Tylko zasada lustra jako mechanizm obronny swojego fałszywego ja, i to co one robią komuś uważają że ktoś zrobił to im, część nawet szczerze w to wierzy.

Poza tym dochodzi też doświadczenie, ja nie związałbym się z dziewczyną która nigdy nie była w związku.
@AleKrosnoToTySzkaluj:

Oni są samczymi samcami o płodnym wyglądzie, więc je podniecają tacy samcy alfa

Bo masz gównianie geny, dlatego.


Faktycznie, wyżej sami myśliciele i psychologiczne wywody na temat wpadania w toksyczne związki. Ale po prostu trzeba się doj*bać to do różowej, bo jest różową i na pewno nie wie czemu kobiety wchodzą w takie związki XD
@gdziesomojeokulary: Ten post został celowo napisany w takim przesadzonym stylu by naświetlić lepiej to o co mi chodziło, do nice guya jest mi bardzo daleko tylko przeglądając insta uderzyło mnie ile jest profili kobiet na których piszą o tym jak bardzo toksyczny był ich ex i jak dobrze że się odcięły od tej relacji kiedy jednocześnie same takich wybierają nie dając szansy normalnym chłopakom.
Moim problemem jest jedynie wzrost bo jestem
@gdziesomojeokulary: no nie wiem, jest to wystarczająco mało żeby częśc dziewczyn była zdania że powinienem się zabić już nie mówiąc o jakimkolwiek pożądaniu czy potencjalnej miłości ale no wporzo z pewnością się znajdzie dziewczyna której nie będę jakkolwiek pociągał która mnie zechce xd
@ehhcokolwiek: Jak tak myślisz to już jesteś na przegranej pozycji. Wiem jakie tu jest myślenie, ale jak patrzę po moich znajomych, to mnóstwo z nich jest mniej więcej mojego wzrostu czyli ok. 170, są przed 30, a mają dziewczyny, narzeczone, żony... Wiec tym bardziej czasem się dziwię, czemu na tinderach i innych portalach faceci celują w juleczki, które chcą tylko faceta 190, milionera i najlepiej czułego i kochającego... Moi znajomi mają
Cel biologiczny zawsze wygrywa. Nie chcą przegrywa, bo on nie da dobrych genów. Ja też chciałem kobietę, którą mógł bym się opiekować, troszczyć o nią itp. Dziś już nie mam złudzeń.


@RivenBlackPill:

Przykro mi mikru, IMHO mocny facematch to obecnie konieczność.