Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną rudy kompot. Właśnie dostałem pismo, że przyczyniłem się do ukarania mandatem chamskiego kierowcy. I mi z tym dobrze :)

Po kolei :dawno temu na chodniku wyminelo mnie auto na centymetry i przejechało jeszcze 15 metrów co by zaparkować na trawniku. Kulturalnie zwróciłem uwagę, że tu parkować nie można na co autonatycznie otrzymałem stek wyzwisk od kur*w, je*anych spoleczniakow, chamów, konfidentów. Na końcu poinformował, że jeśli mi coś nie pasuje to niech pokaże akt własności terenu.

Cóż, nawet mi głupio nie było wysłać pierwszego w życiu zawiadomienia na stop agresji drogowej.

#polskiedrogi #kierowcy #policja #stopcham #stopagresjidrogowej
Pobierz ATAT-2 - Pijcie ze mną rudy kompot. Właśnie dostałem pismo, że przyczyniłem się do uk...
źródło: comment_1620374544bpunIpjIEgKrRnCq8afOpv.jpg
  • 33
@niki_niki: @ATAT-2: @zydo_komucho_gej:

Kim jest twój stary? Długo mu jeszcze zostało do odsiedzenia?

gratuluję, ojciec to pewnie stary komuch? Odnalazłbys się w starym systemie konfidencie


Jak ja pluje na takie tepe #!$%@? prawilniackie. Jak sie wyprowadzicie tepaki od rodzicow, kupicie cos swojego i zrozumiecie, ze pieniadze nie rosna na drzewach i za wszystko trzeba samemu zapłacic, w tym za utrzymanie drog i terenow zielonych, mam nadzieje, ze zmadrzejecie. Tez