Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, to mój pierwszy post na mirko i w sumie nie wiem jak zacząć, ale mam do was prośbę w tych trudnych czasach. Otóż moja matula jest bardzo utalentowaną krawcową (mistrzyni czeladnictwa w zawodzie), i sporo wiedzy o szyciu i projektowaniu przekazała mojej siostrze, która zaczęła tworzyć super torebki, plecaki i nerki.

Jeśli wam się podobają to zapytajcie swoich mam, sióstr oraz waszych #rozowepaski . Może komuś przypadnie do gustu taki prezent? Jest też możliwość zaprojektowania własnego niepowtarzalnego wzoru. Całą galerię dzieł mojej siostry możecie zobaczyć na instagramie: https://www.instagram.com/joyofsewing_olakostrzewa/

Wiem że w wykopie siła i wykop lubi promować utalentowane osoby, które coś tworzą dlatego proszę o #wykopefekt zasypanie mnie plusikami i tym podobne. Jak zobaczę odzew i zainteresowanie to zagadam z siostrą aby jakiś konkursik zorganizować.

#handmade #wykop #pomagajzwykopem #szycie #prezent #niewiemjaktootagowac
czarodziejski - Cześć Mireczki, to mój pierwszy post na mirko i w sumie nie wiem jak ...

źródło: comment_1620378013afyPywjqxEjzuuOGX93PjQ.jpg

Pobierz
  • 20
@statiq: Ceny są indywidualne dla każdego produktu, i są zależne od cen wykorzystanych materiałów, dodatków takich jak zamki sprzączki itp. Ale z tego co się orientuję to cena nerki to coś w okolicy 70 zł.