Wpis z mikrobloga

Jak stwierdził Glapiński na konferencji prasowej, NBP nie był zaskoczony szacunkiem kwietniowej inflacji. Jak mówił, do takiego poziomu przyczyniły się "wyłącznie droższe paliwa i żywność", natomiast inflacja bazowa (bez żywności i energii) "prawdopodobnie się obniżyła".

Wpływ czynników regulacyjnych i wyższych cen paliw odpowiada za 2 pkt proc. bieżącego wskaźnika wzrostu cen - oświadczył prezes NBP. Jak dodał, gdyby od bieżącego wskaźnika odjąć te 2 pkt proc., to okazałoby się, że inflacja znajduje się "prawie dokładnie w naszym celu inflacyjnym, poniżej tego celu".

NO JA #!$%@? (°°

GDYBYM COŚ ZJADŁ TO BYM NIE BYŁ GŁODNY. GDYBY LUDZIE NIE CHOROWALI TO SŁUŻBA ZDROWIA DZIAŁAŁABY SPRAWNIE

ZAJEBIŚCIE, ŻE INFLACJA TO NIE PROBLEM JEŚLI ODEJMIEMY OD NIEJ ŻYWNOŚĆ I ENERGIĘ - #!$%@? MAĆ.

CIESZMY SIĘ, POTANIAŁY JACHTY I WAGONY KOLEJOWE...

#gospodarka #bekazpisu bo, co? orlen już nie jest państwową spółką i nie chce dobra polaków? boże ale się odpaliłem, przepraszam
  • 4
@krabczy: Przegapiłem konferencje. Serio myślałem, że może on ma jakiś genialny plan i lioczyłem na to że to ja jestem debilem i czegoś nie kumam, a przyjdzie Glapa i wyjaśni mi to jak krowie na miedzy, bo jakbym nie patrzył to widze himalaje inflacji pod koniec roku. Nie spodziewałem się, że on takie kocopały będzie #!$%@?ł XDDDDD Panowie, oficjalnie ogłaszam, jesteśmy w głębokiej dupie i pędzimy na pełnej #!$%@? w kierunku