Wpis z mikrobloga

Mam problem.
Chce zainstalowac gierke przez crossover ale na zew dsuk dysk formatowany jako exfat.

Stram pomazuje ze problem zapisu i nie pobiera gierki.

Crossver ma dostep do dyskow.

Ten sam probelm z wargaming launcher nie mozna pobrac world of tanks

Wargaming launcher ma dostepndo dyskow i wokuminow zew tak jak crossover

Co jest nie tak.
#apple #macos #macbook
  • 4
@KaluHeHe: Nie wiem, czy Ci to pomoże ale ja steam i wszystkie butelki przerzuciłem na zewnętrzny dysk. Zrobiłem tak jak w poradniku, wlazłem tu: ~/Library/Application Support/CrossOver Games skopiowałem butelke na dysk, uruchomiłem terminal i defaults write com.codeweavers.CrossOverGames BottleDir a jak nie wiesz jaka to po BottleDir przeciągasz folder do terminala i samo się uzupełni, dajesz enter restartujesz crosover i dziala

ja tak mam, ale z pojedynczymi butelkami nie wiem, w zasadzie
@JK91: i jak coś pobierasz na externalu na external normalnie ci się pobiera??
mnie wywala że...nie można zapisywać ciekawe... nie wiem. dziwne... chciałem potestować jak w 1440p chodzą gierki przez crossover :>
I znośnie jest.
Chciałęm Horizon Zero Down uruchomić, ale podejrzewam że nie pójdzie (DX12/11) na ARM to tylko OGL :D (chodź WOT działa ciekawe)
@KaluHeHe: tak, cała butelka znajduje sie na externalu a steam automatycznie ma folder dysk c blabla, wiec normalnie się sciąga.

A masz w ustawieniach -> prywatność pozaznaczane crossover w pełny dostep do dysku i pliki i foldery? Winno śmigać. :D

ja czekam na wersje 21 bo tam podobno przeszli na kolejną wersje wine i jest jeszcze lepiej:) gta 5 w 60fps itp