Gorące dyskusje ostatnie 12h

Samochod mam wystawiony za 34.000 zl...
    Co w glowie ma taki osobnik?
    #olx #otomoto #januszebiznesu #motoryzacja

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (93)

#dziendobry Mirki, przed Wami prawdopodobnie jedno z najciekawszych #rozdajo do tej pory.

W styczniu odbieram z salonu mojego nowego, wymarzonego, rubinowego Mustanga z pięciolitrowym silnikiem o mocy 421 KM oraz dedykowanym sportowym wydechem słyszalnym w województwie obok. Tak się składa, że wożę moim obecnym koniem do ślubów - nowym także będę to robił. Wpadłem na pomysł, że za przysługę z Waszej strony - reklamę - mogę zrobić przysługę Wam.

Nagrody:
    - 1x obsługa Twojego wesela (można przekazać nagrodę komuś innemu lub wymienić na nagrodę nr 3)
    - 1x przejażdżka na fotelu kierowcy
    - 2x przejażdżka Mustangiem na fotelu pasażera z kierowcą nie bojącym się gazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady:
    - Daj plusa
    - Napisz w komentarzu na której nagrodzie najbardziej Ci zależy

Losowanie 30 października. Jedynym warunkiem jest przekroczenie 500 plusów. Zielonki też biorą udział - ale muszą mieć chociaż minimalną historię udzielania się na wykopie.

Jeśli bardziej niż na szczęście, liczysz na siebie: zarezerwuj przejazd już teraz:
    https://www.olx.pl/oferta/rubinowy-ford-mustang-do-slubu-wynajem-samochodu-na-wesele-samochod-CID49-IDoZFo8.html

Powodzenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (673)

Dobra, pora na zmiany w życiu. Pora schudnąć i być pięknym (。◕‿‿◕。)
    Ile plusów tyle KG chudnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Co jakiś czas będę zdawał relacje jak mi idzie, więc życzcie mi by się udało
    #chudnijzwykopem #zebroplusy #fit

odpowiedzi (56)