Wpis z mikrobloga

Zabieram się za plac zabaw dla małej i chętnie poznam wasze uwagi i sugestie.
Cztery słupy po prawej to istniejący domek. W przestrzeni przy barierkach będzie jeszcze linowa siatka 150x200 cm.
Wymiary to 250 długość, 200 wysokość, 230 szerokość. Kantówka 10x10. Barierki z rury fi 33,7 mm, ścianka 2 mm. Drabinka szerokość 70 cm. Barierka na wysokości 125 cm - szerokość 80. Barierki na wysokości 2m - 130 cm.
Szacowany koszt:
- Kotwy wbijane 4 x 30 zł: 120 zł
- Drewno strugane: 300 zł
- Impregnat i lakierobejca: 60 zł
- Rura fi 33,7 mm ścianka 2 mm - 3 x 6m x 72 zł, płaskownik 40x4 mm, 6 m sztanga 80 zł, cięcie 20 zł: 320 zł
- Spawanie i malowanie = 2x czteropak, 30 zł
- Linowa siatka 150x200: 200 zł
- Huśtawki: 100 zł
- wkręty, łączniki: 100 zł.
Łącznie materiały i usługi zewnętrzne - 1230 zł.
Własny czas i walka ze sketchupem - drugie tyle.
Uśmiech bombekla - bezcenne. (σ ͜ʖσ)

#budujzwykopem #ogrodnictwo
tmkg - Zabieram się za plac zabaw dla małej i chętnie poznam wasze uwagi i sugestie.
...

źródło: comment_1620432882Gv9K7MDwPTgPDum23u8jeM.jpg

Pobierz
  • 8
@tmkg: słup twojej konstrukcji jest na przeciwko huśtawki i może stwarzać zagrożenie.
Trampolinę postaw, zrób tyrolke, a domek powinien mieć kilka poziomów z wieloma przejściami, zjeżdżalnia też powinna być. Dzieci lubią takie podwieszane przejścia jak w parku linowym albo taką rurę z drutów.
@Powuyo: @dzazzio: To jest "rozbudowa" domku ze zjeżdżalnią, piaskownicą i bocianim gniazdem. Dzieciak lubi się wspinać i zwisać, i mam nadzieję, że będzie chciała spędzać tak czas na powietrzu.
@nie_programista_20k: ogranicza ją tylko wyobraźnia :)
@Qullion: Trampolina jest, zjeżdżalnia jest przy domku. Tu jeszcze będzie siatka linowa i może ściana wspinaczkowa do domku. Myślę jeszcze o dodaniu podwieszanej platformy, takiej z 10 cm nad ziemią.
@murarz13: Niestety
@tmkg: o tyrolce zdecydowowanie powinieneś pomyśleć, a skoro rozbudowujesz domek zaprojektuj do tak jak pisałem by miał wiele przejść (bocianie gniazdo to świetny pomysł), ewentualnie by dało się zmieniać układ domku przesuwając ściany.
Dawno temu lubiliśmy sami zbudować sobie domek układając deski jedną na drugą. Dla starszych dzieci może to być fajna zabawa.