Wpis z mikrobloga

Czy da sie wynajac w wawie mieszkanie ~50m2 z dobra lokalizacja + dobry budynek (nie jakis PRL i 8 piętro) z parkingiem podziemnym do 2400-2500 włącznie nawet na obrzezach? Aktualnie płace 3100 za wszystko wlacznie z internetem, pradem itp w centrum, swietan lokalizacja, nowe budownictwo ale i tak sie rozgladam na zmiana.

Zdjecie randomowe dla przyciagniecia uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wynajem #mieszkanie #warszawa #nieruchomosci
źródło: comment_1620466955yamq1pv7s9Ic4muXXuIsIB.jpg
  • 14
@eskejper: ile trzeba zarabiac zeby wydawac 3 na wynajem, samochod, zycie, zarcie, rozrywki, cos odkladac i zyc w wawie, z 10k+ min?


@hekktik: wybor tego mieszkania to byl dla mnie mus, bo innej opcji nie mialem a musialem znalezc cos na szybko, zarabiam +11k miesiecznie, chetnie wynajalbym cos tanszego
@eskejper: czaje czaje, czyli tak jak obstawialem +10k. jak mieszkasz sam to potrzebujesz 50m? sam mam 62 i jakbym mial mieszkac sam to spokojnie stykneloby mi 40pare, moze w ta strone poszukaj? + pewnie dizajn mieszkania jak na focie ktora wyslales tez podbija cene
@hekktik: zgadzam sie, mieszkalem w 40m2 i bylo bardzo ok, aktualnie wynajmuje jakies ~48m2 z balkonem, jest spoko + klasa mieszkania o wiele lepsza niz to co mialem wczesniej, w koncu moge sie wyspac na duzym lozku i nie mieszkam na 7 pietrze jak dawniej gdzie winda co chwile nie dzialala xD
@eskejper: Ja tam od 2 lat nie byłem w wwa, ale wśród moich dwóch znajomych którzy siedzą tam jedna dziewczyna wynajmowała (krótko przed covidem, bo teraz u rodziców siedzi) pokój za 1300, a mój kumpel kawalerkę za 2300. Co prawda oboje w dobrych lokalizacjach. Jak dla mnie 2500 za 50m^2 brzmi jak dobra cena.