•  

  Dlaczego z dwojga zlego wole lewice z Pisu niz lewice Zandeberga/Czarzastego/Biedronia

  - szanuja prawa czlowieka (np. zakaz aborcji)
  - jako socjalisci dali 500+ na wychowanie dzieci, Zandberg by dal bezrobotnym imigrantom
  - zajmuja sie realnymi socjalnymi problemami ludzi a nie urojonymi problemami 1% populacji
  - nie chca przeprowadzac rewolucji kulturowej za pomoca jakis srokolukow/margotow
  - sluchaja glosow biedakow i klasy robotniczej a nie degeneratow i psychicznie chorych ludzi ktorzy nie wiedza jakiej sa plci
  - nie prowadza prorosyjskiej polityki historycznej jak frakcja czarzastego
  - co prawda obie partie prowadza pro imigrancyjna polityke ale pis robi to przynajmniej z kierunku wschodniego a nie islamskiego
  - maja mniej komunistow z pzpr'u niz byle sld
  - lewica pisowska jest mniej pro unijna niz Zandbergowska dazaca do federalizacji UE

  #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #konfederacja #takaprawda #polityka

  •  

   szanuja prawa czlowieka

   @ziemba1: Nie bardzo, bo nie wrócili do ustawy Wilczka i nie zakazali aborcji.

  •  

   @ziemba1: lepsze jest inne wyjaśnienie, pis to narodowi socjaliści, lewica to międzynarodowi socjaliści, więc teoretycznie pis lepszy, tym bardziej że lewica to również cała degeneracja z zachodu

  •  

   @ziemba1: Przekupują kościół dla zasięgów i przekupują wyborców. Tymczasem umysł konserwy poza kontrolą xD

  •  

   Jeszcze jedno mi się przypomniało
   - PiS szuka elektoratu na wsi a kawiorowa lewica chce podbierać libkow z wielkich miast

  •  

   @ziemba1: Chciałem potwierdzić te wszystkie "grzechy" PiSu, które wymieniłeś, ale nawet mi się nie chce.

   PiS prowadzi politykę zgodnie z linią Kremla. Nikt nas tak szybko nie doprowadzał do ruiny i nie separował od zachodu. Im szybciej to do Ciebie dotrze tym lepiej.

  •  

   @loginprzykladowy PiS jest antyrosyjsko nastawiony bardziej niż za PO natomiast to oskarżenie bierze się z tego że nie chcą pogłębiać integracji z UE.

  •  

   @ziemba1: lewica lepsza mimo wszystko bo pomysły Zandberga przyprowadziłyby nam wojne kulturowo cywilizacyjną i głód, a jak wiadomo naród wzmacnia się w ciężkich warunkach.

  •  

   @ziemba1: Antyrosyjsko i dlatego nie prowadzi żadnej polityki na wschód od nas XD. Podlicz sobie komu zależy na słabej Polsce i osłabianiu wschodniej flanki NATO, to się dowiesz czyj plan realizuje PiS. Poza tym doprowadzają nas po prostu do ruiny i to jest fakt (inflacja, afery).

   Jeżeli uważasz, że w polityce międzynarodowej Polska może istnieć i znaczyć coś jako zupełnie niezależny i skłócony z innymi byt, to weź duży rozbieg i uderz w ścianę. Mniej więcej taką siłę przebicia ma polska gospodarka w Europie. Świat podzielił się na kilka większych stref wpływów i takie państewko bez złóż ropy nie znaczy absolutnie nic i nieważne jak polscy politykierzy (nie uprawiają polityki, nie są politykami) będą zakłamywać rzeczywistość.

  •  

   @ziemba1 Panie Ziembaaaaaaa1 nieeeeee

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @loginprzykladowy:

   osłabianiu wschodniej flanki NATO
   Cooo ??? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD - przecież mamy zwiększoną liczbę żołnierzy Amerykańskich w Polsce, mamy manewry Anakonda, Defender 2020, oznaczenia mostów i rzek zostały zrobione pod kątem ciężkiego sprzętu Amerykańskiego (zwłaszcza w północnej części kraju), zakupiliśmy Abramsy od USA, zmarnowali kasę na HIMARS w Orzyszu, które pamiętają czasy wojny w Syrii czy Mosulu xD

   Właśnie NATO i USA zwiększyło swoje rozmiary tutaj w Polsce. To że nie mogą więcej to tylko dlatego, że administracja Trumpa chciała dogadać się z Rosją i jednym z warunków takiego dealu było nie zwiększanie w sposób galopujący tutaj w Polsce zasobów wojsk Amerykańskich (które notabene były przenoszone z Niemiec, więc Niemcy też na tym zyskały ( ͡° ͜ʖ ͡°))
   Do tego dogadanie się co do Bliskiego Wschodu między USA a Rosją było powodem usuwania wojsk USA z Syrii (zostały tam co prawda, ale by bronić ich interesu energetycznego).
   A Polska i tak nie ma nic do powiedzenia, bo USA dyktują polską politykę zagraniczną (patrz Konferencja Bliskowschodnia z lutego 2019)

  •  

   @loginprzykladowy: jaka różnica? Lewica to Rosja+Szwaby więc jeden Ch...

  •  

   @loginprzykladowy: pis jest antyrosyjski
   w kwestii smolenskiej
   w kwestii wspolpracy gospodarczej i handlowej (pomijam import wegla)
   w polityce historycznej i miedzynarodowej

   osłabianiu wschodniej flanki NATO
   Tu akurat usa ma najwiecej do powiedzenia a nie pis

   nie prowadzi żadnej polityki na wschód od nas X
   racja ale mam nadzieje ze nie masz tu na mysli jakiegos przewrotu Lukaszeni czy szykowania nowego majdanu tylko po prostu wspieranie polskiej spoleczensci z kres

  •  

   @Aik32fr45yd: masz rację, Amerykanie pakują tu sprzęt, ale na nasze nieszczęście w pompce mają czy te Abramsy będą stały w normalnym kraju czy też w republice bananowej, w której władza dba tylko o kupowanie sobie stołków i głosów.

   @ziemba1: rozumiesz, że polityka to coś trochę więcej niż nakładanie ceł i publiczne, bezpodstawne oskarżenia? Polska nie prowadzi żadnego dialogu z Rosją. Umyślne osłabianie i dekonstrukcja państwowości, które uskutecznia PiS, to nic innego jak granie w interesie Rosjan. Z resztą nie wolno już mówić że Ordo Szuris finansowane jest przez Kreml ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   @loginprzykladowy: Mają w pompce, dlatego że Polska nie jest dla nich ważna. Traktowali za Obamy, Trumpa teraz Bidena ją transakcyjnie xD
   Amerykanie po prostu starają się przedefiniować swoją politykę na eskalację wobec Chin bo Rosja jest kluczowa dla nich, jeśli chodzi o koalicję antychińską, więc muszą liczyć się ze zdaniem Rosji
   A Amerykanie na tym zarabiają - i tyle, i biznes się kręci. Mają tych polskich frajerów w d**ie
   A dla nich bez znaczenia czy będzie tu rządził PIS czy PO czy Konfederacja. Są silniejsi dlatego mogą wymóc i tyle

  •  

   @ziemba1: Zapomniałeś o kluczowym i praktycznie zamykającym dyskusję argumencie. PiS rządzi już ponad 5 lat i jeszcze nie zniósł świętego Gralla Polskiego rozwoju gospodarczego ostatnich lat - czyli liniówki 19%. Te pasożyty z lewicy spierdoliłyby to w przeciągu max miesiąca od uzyskania władzy(odpukać bo nawet myślenie o takim scenariuszu zabiera chęci do czegokolwiek).

  •  

   zajmuja sie realnymi socjalnymi problemami ludzi

   @ziemba1: popełniasz kardynalny błąd, dajesz się łapać na lep, jaki to socjalizm może być przydatny, na lepszą wersję socjalizmu, w ten sposób oszukiwani są ludzie, lepszy jest ten gorszy socjalizm, bo przynajmniej nie zostawia złudzeń i odstrasza normalnych ludzi, a pis tworzy pozory przydatności tych rozwiązań, które na dłuższa metę są niszczące dla ludzi i gospodarki.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jestem jedynym programistą w "startupie", którego celem jest stworzenie pewnego oprogramowania na sprzedaż. Ludzie w pracy mają opinię, że gdybym opuścił tą firmę, ta firma by zwyczajnie upadła. Posiadam wiedzę, umiejętności, pcham ten projekt do przodu, by w końcu ujrzał światło dzienne. Wszyscy inni w zasadzie przyglądają się i czekają, aż w końcu zostanie ukończony.

  Przypadek sprawił, że niestety z dnia na dzień wylądowałem na stole operacyjnym. Przeleżałem tydzień w szpitalu, a po wypisaniu dostałem 2 tygodnie zwolnienia chorobowego, by dojść do siebie po tygodniu lecenia na morfinie.

  Dwa dni po wyjściu ze szpitala zadzwonił do mnie szef, że no przecież projekt stoi w miejscu, żebym coś popracował, że on da mi te 20% dodatkowe. Powiedziałem, że spoko, mogę 2-3 godziny popracować, ale nie więcej, bo muszę wykonywać rehabilitację i odpoczywać. Wiecie co mi powiedział ?

  "No wiesz, ogólnie to tak długie chorobowe, to się kończą najczęściej wypowiedzeniem. Marta już mi mówi, bym miał to w dupie i szukał nowego programisty. Projekt stoi".

  Powiedziałem okey i wróciłem jak ostatni frajer do pracy 8 godzin dziennie za 20% wynagrodzenia na 2 dni po wyjściu ze szpitala.

  Piszę ten post dlatego, że dziś, na niespełna miesiąc od tego zdarzenia dostałem nową pracę, lepsze pieniądze, fajniejszy projekt i fajniejsze technologie. W przyszłym tygodniu przynoszę wypowiedzenie i spodziewam się mocnej awantury, wjazdów na ambicję. W końcu szef też jest świadomy, że beze mnie ta firma stoi w miejscu przez najbliższe pół roku. Mimo to zdecydował się na najbardziej prymitywną formę mobbingu, czyli straszenie wypowiedzeniem, bo mu żal dupe ściskał, że musi płacić mi 80% wynagrodzenia, kiedy dochodzę do siebie, a projekt stoi.

  #programowanie #programista15k #pracbaza #januszex #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  Mój trener jest niemożliwy. Mówi, będziemy kryć Skriniara? Bo każdy kryje :) ja że tak. Poszedł na odprawę przedmeczową, pokazał jak kryć. Glik na to, aha wszyscy kryjemy Skriniara. Po czym wyszli na boisko, nikt go nie krył, a Lewandowski do Bereszynskiego, masz Bartek, załóż bo siii jest. (Polska - Słowacja 1:2, mniam mniam ;)
  #euro2020 #mecz

  odpowiedzi (3)

 • avatar

  Jesteśmy tolerancyjnym społeczeństwem, dlatego zabieramy wam możliwość wyrażenia własnego zdania na dany temat, bo nie pokrywa się ono z naszymi poglądami xD

  #heheszki #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek

  odpowiedzi (31)