Wpis z mikrobloga

Najgorsze że dla dzieci youtuberzy/tiktokerzy to idole, z nich biorą przykład, Natsu chociaż powiedziała że to był błąd(chociaż powinna to bardziej podkreślić) to nie odeszła z życia publicznego ani nie spadła w hierarchi w team x(gdzie jest szefową). A co jeszcze najgorsze że lewaki i pod presją reszta sławnych k*** bez godności normalizują takie prostytuowanie się.

#natsu
  • 17
@malronos: Ja powiem że nie wiadomo czyje będzie dziecko i HIV będzie miała co 2 osoba.
Ty powiesz "bla bla bla co z tego "
ja powiem że to przepis na zrujnowanie kraju i jesteś nienormalny, jakby kraje był zbudowany był z takich jak Ty to by się szybko zniszczyły
Ty napiszesz że w dupie masz kraj i wszystkich i robisz co chcesz
Ja powiem że skoro tak to czemu nie
@Aokx: nasz kraj już jest zrujnowany i zrujnowało go pokolenie, które nie miało możliwości pokazywania d*py na kamerce. Zresztą wiele bardzo religijnych krajów było i nadal jest na skraju kryzysu humanitarnego czy w stanie ciągłej wojny. Twierdzenie, że rozwiązłość seksualna doprowadziłaby do zniszczenia kraju jest co najmniej odważne. A może by było wręcz przeciwnie - większa dzietność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie nasze prawicowe, wręcz katolickie
@LukasIE: Po pierwsze to nie prawica, po drugie nikt nigdy nic nie robił żeby dzieci było więcej i dzieci było więcej to pokazuje jak głupi jest dzisiejszy człowiek który myśli że coś trzeba robić. Wystarczy wprowadzić zasady które panowały w trakcie gdy ludzkość najszybciej się rozwijała, CZYSTA EMPIRIA.
@malronos: porównuje bo chciałem pójść w skrajność, wtedy łatwiej podjąć decyzje.

Skoro masz to gdzieś to już kwestia moralności, na to nic nie poradzę