Wpis z mikrobloga

Jakaś #p0lka witaminka zrobiła sobie ankietę o opisach facetów na #tinder wskazała przy okazji, że facet ma być 7,5/10, czyli jak...Bradley Cooper. Czaicie? Brsdley Cooper 7,5/10. Gość, który był mężem Iriny Sheyk. Który wielokrotnie był wybierany najseksowniejszym facetem na świecie. Od którego aktorki w filmach, które grał nie mogły oderwać oczu dla p0lki jest 7,5! Jadąc klasykiem na rynku świń dalej fatalna sytuacja.

#logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #przegryw
Gulgulgul - Jakaś #p0lka witaminka zrobiła sobie ankietę o opisach facetów na #tinder...

źródło: comment_1620490712S8BNmQcnOcT6WBU9ZHPrk0.jpg

Pobierz
  • 16
@Gulgulgul: i to kreowanie rzeczywistości, że kobiety niby czytają opisy XD Gówno prawda, większości po prostu wystarczy ułamek sekundy by wiedzieć, czy dać w lewo, czy w prawo. Jak miałem na tinderze podany wzrost 165 i mimo to matche to okazywało się w większości przypadków, że nie czytała w ogóle opisu.

Poza tym, jestem ciekaw jakby to odwrócić sytuacje i oceniać opisy kobiet, albo ocenić wygląd jakiejś kobiety w skali 1-10,
@Gulgulgul: bradley na tym zdj nie jest jakiś super przystojny xd


Właśnie miałem napisać, że do mitycznego Chada Kanciastoszczękiego to mu sporo brakuje, na innych zdjęciach z mocniejszym zarostem wygląda lepiej, ale 7,5 nie wydaje się jakąś przesadzoną oceną (pewnie gdyby nie był Bradleyem Cooperem to co poniektórzy by tutaj dawali mu jeszcze mniej)