Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest we #wroclaw jakiś serwis, który zajmuje się car audio i ogarnie mi subwoofera w aucie bez mojej ingerencji? Tak żebym nie bawił się w rozbieranie połowy samochodu żeby wyciągnąć jeden głośnik, tylko żeby wszystko ogarnęli na miejscu. Ostatnio pisałem coś o zmianie radia, bo mi coś trzeszczy. Doszedłem do wniosku, że to coś #!$%@? jest z subem właśnie, bo zamiast dawać ładny bas to pierdzi i harczy jak kononowicz w nachy. #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #audio #caraudio
  • 6
@rakujp: człowieku odłączasz dwa kabelki podłączasz bez montazu pod nowy głośnik i patrzysz, jak masz pomocnika co Ci to nastawi to juz wgle. i wtedy wiesz czy to sub czy nie, musisz jednie wiedziec gdzie on jest zdjąć pewnie poszycie, odgiąć jakiś zatrzas i tyle... serio akurat audio car to łatwe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrumBass: no nie koniecznie łatwe. Odłączasz dwa kabelki xD. A jeżeli to wina kabli, obudowy, wzmacniacza, radia, regulatora napięcia? Nie zna się, szuka pomocy.
@rakujp: opisz dokładniej, jakie auto, sub(rozumiem że "zintegrowany"). Znam dwa miejsca(znajomi), gdzie napewno to ogarną, tylko termin i cena.