Wpis z mikrobloga

no bardzo szczęśliwi, szczególnie w brazylii czy meksyku xdD czy ameryce południowej która jest cała katolicka a jest rozpierdziel w każym kraju prawie, normalnie raj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale katolski bełkot, ale sobie teorie dorysowałeś o tym nieszczęściu, od kiedy ateizm jest nieszczęśliwy? a bełkot beduiński już tak? zabłysnąłeś @qluch nie ma co xDDD katolicyzm to jeden wielki religijny folwark o czym pisałem w innym wpisie, biznes, zarobek na szamańkich czarach, zarobek od narodzenia po samą śmierć
#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa
Pobierz Serylek - no bardzo szczęśliwi, szczególnie w brazylii czy meksyku xdD czy ameryce po...
źródło: comment_1620546635HVsJUSuzC4qfa0XuhwWqYU.jpg
  • 18
meryce południowej która jest cała katolicka a jest rozpierdziel w każym kraju prawie, normalnie raj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Serylek: widzę, że byłeś w Ameryce południowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jeśli wiesz, bo oglądałeś reportaże, to lepiej skasuj ten post.

zabłysnąłeś @qluch nie ma co xDDD katolicyzm to jeden wielki religijny folwark o czym pisałem w innym wpisie


@Serylek: może jeszcze
@Serylek: przywołanie papaja jako broniącego rozumu zignoruję dla dobra wilhelma, ale przywołanie św tomasza jest bardzo trafne - to była ostatnia osoba w historii teologii która potrafiła zespolić wiedzę naukową i rozum z wiarą w boga, wszystkie następne próby to jakieś nędzne i niespójne protezy nie potrafiące wyjaśnić dalszych zdobyczy nauki (choćby ewolucji, tak ja wiem że teologia próbuje to uznać ale no bądźmy szczerzy - bardzo nieudolnie)