Wpis z mikrobloga

gulgulgul chlip aaah


A cóż to za dźwięki? Czyżby polemarcha warszawskiej reprodukcji Dymorfeusz właśnie prowadził inspekcję migdałków 19 letniej Antygony?
A może to WykopekBordo dyma bez lubrykacji wszystkich swoich fanów?

Nie, to Azja zeruje somerka o 11 jak lump i będzie dziś robił darmową analizę incelometryczną dla pierwszych 5 plusujących. Jakby któryś z nich nie chciał to i tak lecimy do pięciu, więc warto plusować nawet później.

Czym jest analiza incelometryczna ryja?
Za pomocą zdobyczy blackpillowej wiedzy ocenie wasze mordy pod kątem przydatności genetycznej i umiejscowienia na osi przegryw - chad. Oszacuje wartość waszych akcji na nowoczesnym rynku matrymonialnym, wypunktuje wasze słabe i mocne cechy, bez ściemy i miłego lizania po rowie ale też bez szyderstwa i poniżania was pod pretekstem szczerości jak to ma miejsce u niektórych oceniaczy.
Jeśli pacjent wyrazi chęć i wiedza mi na to pozwoli mogę też doradzić co można poprawić.
Ocenię każdego, przegrywa, normika, chada, nawet rużową(chociaż w tym wypadku analiza zawsze wykazuje że pacjent może zaruchać, uczeni nie są zgodni co do przyczyn tego stanu rzeczy ale twierdzą, że może tu chodzić o posiadanie tzipy).

Pełna dyskrecja gwarantowana.
Mirki @Human-Touch @proofek @Halaparty @wypok_user_321 @Ap-maokai-abuser @2418682u @Panceusz @pavixonpl @G123 @xS3B4x @Ostry_Sens polecają.

T. Dr. Blackpill - ludzki photofeeler

#pokazmorde #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #tinder #photofeeler #wychodzimyzprzegrywu #incel #chad #normictwo #rozwojosobisty #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #ladnypan #ladnapani
#harlekinydlaprzegrywow #bezbekinydlanormikow
A.....j - >gulgulgul chlip aaah

A cóż to za dźwięki? Czyżby polemarcha warszawskie...

źródło: comment_1620553382dHh3efN7d2HlCtR5qe7Cko.jpg

Pobierz
  • 35
@Azja_Tuhajbej: No właśnie mordo. Co ty tam masz za high life? Czyżbyś miał wszystko i tylko narzekał na wzrost? W każdym razie analiza incelometryczna wskazywała na to, że jej autor wie o czym mówi, bo ja w sumie też się znam tylko na siebie samego miałem plamkę ślepą. Także polecam tak napisał już xd
Skorzystałem z analizy incelometrycznej profesora @Azja_Tuhajbej

Chcę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z usługi.
Już na starcie @Azja_Tuhajbej napisał mi że miałem wysłać moje zdjęcie a nie szympansa i mam sobie nie robić jaj. Powiedziałem że to faktycznie moje zdjęcie i że może przejść do oceny. No więc dowiedziałem się kim są moi rodzice, jakich używek prawdopodobnie używali, kim zapewne była moja babcia, skąd pochodzę.... tak z 7 pokoleń wstecz. Oczywiście nie
@M_xxx: Wtf, nawet z tobą nie pisałem.

napisał mi że miałem wysłać moje zdjęcie a nie szympansa i mam sobie nie robić jaj

Tylko dwie osoby chyba podejrzewałem o fejkowe zdjęcia.

Ani jedna nie miała innego odcienia.

Nie jest to prawda. Bardzo się staram znaleźć pozytywy gdy tylko mogę.